Pan-Pot wystąpią w Gdyni u boku Amelie Lens i Deasa na imprezie Open’er Park

News
Pan Pot, Amelie Lens, Deas, Opener

Niemiecki duet Pan-Pot ponownie w Polsce. Tassilo Ippenberger i Thomas Benedix 21 sierpnia wystąpią u boku Amelie Lens i Deasa w trakcie wyjątkowej edycji Open'er Park w Parku Kolibki w Gdyni.

Duet Pan-Pot wystąpi na Open’er Park

Włodarze Open’er Festival dwoją i się i troją aby zrekompensować swoim fanom niepowodzenie z organizacją tegorocznego festiwalu przeniesionego ostatecznie na 2022 rok. Niespełna miesiąc temu organizatorzy gdyńskiego festiwalu zapowiedzieli zamknięcie Open’er Park powered by Orange! za sprawą występu Amelie Lens i Deasa. Dziś poznaliśmy kolejnych artystów, którzy pod koniec sierpnia wystąpią w Parku Kolibki w Gdyni. Będzie to dobrze znany polskiej publiczności, niemiecki duet Pan-Pot.

Pan-Pot, Open'er Park

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

 

Fot. Open’er / Instagram

Open’er Park zamiast Open’er Festival 2021

W tym roku większość dużych imprez musiała wycofać się z organizacji swoich wydarzeń. Część z nich zdecydowała się w ramach rekompensaty pójść w nieco inną formą i zaprosić swoich regularnych gości na pojedyncze koncerty, występy i sety różnych artystów. Opcja miejskiego festiwalu wcale nie jest zła, szczególnie, kiedy ma się do wyboru to albo nic. Trzeba jednak przyznać, że Open’er Park dba przynajmniej o różnorodność. Tym sposobem w Gdyni zobaczymy nie tylko artystów, którzy podczas lata dadzą trzydzieści koncertów w całej Polsce, ale też tych, których zobaczyć na żywo jest nieco trudniej.

Przeczytaj: The Chemical Brothers to pewniak na Open’er Festival 2022

 

Idea przyjęta przez Alter Art jest prosta. Koncertowe lato w pełni, rozciągnięte przez cały wakacyjny okres. Zamiast festiwalu i kilkudziesięciu artystów w line-upie – weekendowe gigi. Wśród których nie zabraknie również atrakcji dla fanów elektroniki. Pośród popu, hip-hopu oraz alternatywy, w gdyńskim Parku Kolibki znajdzie się również miejsce dla klubowych brzmień. 13 sierpnia wystąpią Rysy / KAMP! / A_GIM, natomiast 21 sierpnia do Ameli Lens oraz Deasa dołączy ceniony – w Polsce i na świecie – duet Pan-Pot.

Bilety na każde wydarzenie złapiecie na stronie altersklep.pl. Niektóre z koncertów są już całkowicie wyprzedane.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →