Pan-Pot wystąpią w Gdyni u boku Amelie Lens i Deasa na imprezie Open’er Park

News
Pan Pot, Amelie Lens, Deas, Opener

Niemiecki duet Pan-Pot ponownie w Polsce. Tassilo Ippenberger i Thomas Benedix 21 sierpnia wystąpią u boku Amelie Lens i Deasa w trakcie wyjątkowej edycji Open'er Park w Parku Kolibki w Gdyni.

Duet Pan-Pot wystąpi na Open’er Park

Włodarze Open’er Festival dwoją i się i troją aby zrekompensować swoim fanom niepowodzenie z organizacją tegorocznego festiwalu przeniesionego ostatecznie na 2022 rok. Niespełna miesiąc temu organizatorzy gdyńskiego festiwalu zapowiedzieli zamknięcie Open’er Park powered by Orange! za sprawą występu Amelie Lens i Deasa. Dziś poznaliśmy kolejnych artystów, którzy pod koniec sierpnia wystąpią w Parku Kolibki w Gdyni. Będzie to dobrze znany polskiej publiczności, niemiecki duet Pan-Pot.

Pan-Pot, Open'er Park

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Fot. Open’er / Instagram

Open’er Park zamiast Open’er Festival 2021

W tym roku większość dużych imprez musiała wycofać się z organizacji swoich wydarzeń. Część z nich zdecydowała się w ramach rekompensaty pójść w nieco inną formą i zaprosić swoich regularnych gości na pojedyncze koncerty, występy i sety różnych artystów. Opcja miejskiego festiwalu wcale nie jest zła, szczególnie, kiedy ma się do wyboru to albo nic. Trzeba jednak przyznać, że Open’er Park dba przynajmniej o różnorodność. Tym sposobem w Gdyni zobaczymy nie tylko artystów, którzy podczas lata dadzą trzydzieści koncertów w całej Polsce, ale też tych, których zobaczyć na żywo jest nieco trudniej.

Przeczytaj: The Chemical Brothers to pewniak na Open’er Festival 2022

 

Idea przyjęta przez Alter Art jest prosta. Koncertowe lato w pełni, rozciągnięte przez cały wakacyjny okres. Zamiast festiwalu i kilkudziesięciu artystów w line-upie – weekendowe gigi. Wśród których nie zabraknie również atrakcji dla fanów elektroniki. Pośród popu, hip-hopu oraz alternatywy, w gdyńskim Parku Kolibki znajdzie się również miejsce dla klubowych brzmień. 13 sierpnia wystąpią Rysy / KAMP! / A_GIM, natomiast 21 sierpnia do Ameli Lens oraz Deasa dołączy ceniony – w Polsce i na świecie – duet Pan-Pot.

Bilety na każde wydarzenie złapiecie na stronie altersklep.pl. Niektóre z koncertów są już całkowicie wyprzedane.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →