Amelie Lens i Pan-Pot – TOP 10 najlepszych numerów

Materiały własne
Artykuł News
Jeden event, dwoje wspaniałych wykonawców. Amelie Lens i Pan-Pot wystąpią w sierpniu na Open’er Park. Przy tej okazji przygotowaliśmy dla Was TOP10 najlepszych kawałków od belgijskiej mistrzyni techno i wpływowego duetu.

Jeden event, dwoje wspaniałych wykonawców. Amelie Lens i Pan-Pot wystąpią w sierpniu na Open’er Park. Przy tej okazji przygotowaliśmy dla Was TOP10 najlepszych kawałków od belgijskiej mistrzyni techno i wpływowego duetu.

Amelie Lens i Pan-Pot zamledują się w Gdyni

Występy Amelie Lens i Pan-Pot należą z całą pewnością do tych wydarzeń, na które czeka się z mocniej bijącym od emocji sercem. A że akurat ta dwójka wykonawców pojawi się 21 sierpnia w Gdyni… cóż należy tylko dziękować organizatorom Open’er Park, za to, że przygotowali dla miłośników współczesnej elektroniki prawdziwą ucztę.

Jeśli jeszcze zastanawiacie się, czy na pewno chcecie wziąć udział w tym wydarzeniu, to mamy dla was małą zachętę. Sprawdźcie TOP 10 najlepszych numerów Amelie Lens i Pan-Pot i przekonajcie się na własnej skórze o tym, że belgijska DJka i berliński duet to absolutni czempioni światowej sceny techno.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Amelie Lens – TOP 10 najlepszych numerów

Pochodząca z Antwerpii Amelie Lens swoją karierę zawodową zaczynała jako modelka. Dość szybko doszła jednak do wniosku, że uwielbia robić zupełnie coś innego. Uwielbia zajmować się muzyką. Dziś jest na szczycie w swojej kategorii i jednym z najbardziej pożądanych nazwisk festiwalowych. Ludzie kochają ją za niesamowitą energię, jaką prezentuje na scenie. Sety Amelie dla Cercle mają łącznie blisko 20 milionów odsłon, co czyni je jednymi z najpopularniejszych w kultowym cyklu. Jest również założycielką labelu LENSKE, którego wydawnictwa cementują renomę Lens, zarówno jako kuratorki i kreatorki trendów, jak i mistrzyni za deckami. Dziś gra w najlepszych klubach techno na całym świecie. Sprawdźcie, jakie naszym zdaniem najlepsze kawałki Amelie nagrała w przeciągu swojej 5-letniej kariery.

1. Raver’s heart (2021)

2. Follow (2017)

3. Drift (2017)

4. In Silence (2017)

5. Adrenaline (2020)

6. Purge (2020)

7. Escape (2021)

8. Hypnotized (2019)

9. Stay With Me (2019)

10. Never The Same (2018)

Pan-Pot – TOP 10 najlepszych numerów 

Tassilo Ippenberger oraz Thomas Benedix to dwójka didżejów i producentów, których kariera nabrała szalonego tempa kiedy w 2005 roku dołączyli do wytwórni Mobilee. Dzięki temu mieli okazję zaprezentować swój pełen energii styl gry na całym globie. W 2014 roku założyli własną wytwórnię Second State, która stała się dla nich nie tylko platformą do wydawania własnej muzyki, ale także przestrzenią do promowania nowych postaci na scenie, jak Amelie Lens, Stephan Hinz i Michael Klein. Dziś są headlinerami najważniejszych festiwali na całym świecie. Podczas swoich żywiołowych występów przełamują granice i płynnie przechodzą między brzmieniami techno, house i wszystkim co jest pomiędzy.

1. Sleepless (2015)

2. Voodo (2021)

3. Faces (2010)

4. Onno (2021)

5. Tension (2015)

6. Funke (2021)

6. Grey Matter (2014)

7. Fugitives (2015)

8. Deutsche Welle  (2019)

9. Captain My Captain  (2012)

10. Crank  (2013)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →