Open’er nokautuje! Jedno z najgorętszych nazwisk sceny techno wystąpi na Open’er Park

Fot. Materiały promocyjne
News
Amelie Lens

Międzynarodowa gwiazda najpopularniejszych światowych klubów, Amelie Lens, zagra w Polsce jeszcze tego lata. 

Open’er Park – szykuje się gruba impreza

Takie gorące i zaskakujące newsy lubimy. Open’er ogłosił właśnie, że Amelie Lens i Deas zagrają 21 sierpnia w gdyńskim Parku Kolibki. Bilety trafią do przedsprzedaży już 21 czerwca. Start sprzedaży od wtorku, 22 czerwca pod tym adresem

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Amelie Lens to mistrzyni detali. Każdy krok jej dotychczasowej muzycznej kariery jest rezultatem niezwykłej determinacji i dbałości o szczegóły. Pochodząca z Antwerpii DJ-ka swoje pierwsze wielkie festiwalowe występy zaliczyła już w wieku 15 lat. Od początku zakochana w techno, spędziła nastoletnie lata praktycznie w podróży pomiędzy belgijskimi klubami. W ciągu zaledwie kilku lat, przyjmując różne aliasy i jednocześnie szkoląc się w produkcji, była gotowa na poziom światowy.

Dziś jest na szczycie w swojej kategorii. „Kiedy występuje, czujesz czystą pasję. Na świecie jest tylko kilkoro DJ-ów z tą energią, którzy posiadają to 'Coś'” – mówił o niej Adam Beyer, założyciel Drumcode. Jako rezydentka antwerpskiego klubu Labyrinth rozpoczęła cykl EXHALE, który szybko zyskał status klubowej legendy, dając Amelie Lens szansę na jego rozszerzenie poza granice Belgii (m.in. Creamfields, OFFSonar, Dour).

Sety Amelie dla Cercle mają łącznie blisko 20 milionów odsłon, co czyni je jednymi z najpopularniejszych w kultowym cyklu. Jest również założycielką labelu LENSKE, którego wydawnictwa cementują renomę Amelie, zarówno jako kuratorki i kreatorki trendów, jak i mistrzyni za deckami. Dziś gra w najlepszych klubach techno na całym świecie, a przez ostatnie kilka lat osiągnęła status, który dla wielu jest niedostępny przez całą karierę.

Amelie Lens – Tomorrowland Belgium 

Deas to działający w Krakowie DJ i producent oraz polski reprezentant berlińskiego labelu Second State. W jego muzyce entuzjazm i ogromna fantazja łączy się wieloma odcieniami techno. Jak sam uważa, muzyka „nigdy nie powinna być przedmiotem stereotypów”. Ta myśl znajduje pełne, bezgraniczne odzwierciedlenie w jego twórczości, w której surowe techno miesza się perfekcyjnie z ciepłymi, głębokimi melodiami. Od dekady doprowadza swoje umiejętności producenckie do poziomu mistrzowskiego, a o jego muzyce piszą najważniejsze klubowe media, m.in. Mixmag, Dj Mag czy Decoded Magazine.

Deas – AsID

Do tej pory potwierdzone koncerty Open’er Park: Brodka (15.07), The Dumplings (16.07), Quebonafide (17-18.07), Daria Zawiałow (22.07), Dawid Podsiadło (23-25.07), OIO (29.07), schafter (29.07), Artur Rojek (30.07), Organek (31.07), Molesta Ewenement (1.08), Kwiat Jabłoni (5.08), Maria Peszek (6.08), Sokół / Rasmentalism / Rosalie (7.08), Pezet (8.08), Tymek (12.08), Rysy / KAMP! / A_GIM (13.08), Zalewski (15.08).

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →