Pan-Pot zainauguruje nowy eventowy cykl OOBE

News
pan-pot we Wrocławiu na oobe

Wystartowała nowa inicjatywa, mająca na celu przedstawiać polskiej publiczności najlepszych artystów oscylujących wokół tanecznej muzyki elektronicznej. Sprawdź, czym jest OOBE.

OOBE – ciało, muzyka, doświadczenie

OOBE (Out of body experience) to wrażenie postrzegania świata spoza własnego ciała. Projekt, za który odpowiedzialni są właściciele wrocławskiego klubu Ciało, ma na celu promować muzykę w jej najszerszym znaczeniu. Dominującym pierwiastkiem będzie tutaj dobór odpowiedniej lokalizacji tak, aby móc doświadczać muzyki w maksymalny sposób. OOBE odbywać się będzie w dużych miejskich przestrzeniach, mogących pomieścić kilka tysięcy ludzi jednorazowo. Zapowiada się na halowy, elektroniczny szlagier.

OOBE - nowy imprezowy cykl muzyki elektronicznej

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

OOBE – inauguracja nowego cyklu imprez z rozmachem

Pomysłodawcom projektu zależy na wykorzystaniu elementów składowych imprezy. Potężne nagłośnienie i audiowizualne show ma zagwarantować cieplarniane warunki zarówno zapraszanym artystom, jak i odbiorcom. Dostęp do najwyższej jakości techniki i mnogość pomysłów ludzi z OOBE wskazuje na nową jakość na rynku. Przekonamy się o tym już 9 maja we wrocławskim Centrum Koncertowym A2. W roli headlinera wystąpi niemiecki duet Pan-Pot!

Pan-Pot na Awakenings Festival 2019

Pan-Pot – niemiecki duet, którego nie sposób nie znać

Tassilo Ippenberger oraz Thomas Benedix to dwójka didżejów i producentów, których kariera nabrała szalonego tempa, kiedy w 2005 roku dołączyli do wytwórni Mobilee. Dzięki temu mieli okazję zaprezentować  na całym globie swój pełen energii styl gry.

W 2014 roku założyli własną wytwórnię – Second State, która stała się dla nich nie tylko platformą do wydawania własnej muzyki, ale także przestrzenią do promowania nowych postaci na scenie, takich jak Amelie Lens, Stephan Hinz i Michael Klein. Dziś są headlinerami najważniejszych festiwali na całym świecie.

Pan-Pot we Wrocławiu na inauguracji nowego cyklu imprez – OOBE

Impreza, na której będziecie mogli usłyszeć duet Pan-Pot odbędzie się 9 maja we wrocławskim Centrum Koncertowym A2. Za support jednego z najbardziej rozpoznawalnych duetów muzyki techno odpowiedzialni będą Deas oraz Leon. Start o godzinie 23:00. Bilety na wydarzenie znajdziecie na Biletomat.pl.

OOBE: OUT OF BODY EXPERIENCE | PAN-POT we Wrocławiu

Biletomat.pl
od 99 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →