Pan-Pot wracają do Polski. Znamy datę i lokalizację wydarzenia

Fot. technomood.org
Eventpromo
pan-pot

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych duetów na scenie muzyki elektronicznej zagra 31 marca w Poznaniu. Pan-Pot wracają do Tamy w asyście czołowych polskich DJ-ów. Sprawdź szczegóły wydarzenia.

Pan-Pot w Tamie – klubowa tradycja

Inauguracyjna impreza nowej serii w Tamie WIR odbyła się 14 grudnia 2020 roku, w ramach której Izbę Rzemieślniczą odwiedzają największe nazwiska współczesnej muzyki elektronicznej. Pierwszymi gośćmi był wówczas duet Pan Pot. Samo wydarzenie zostało wytypowane przez naszych czytelników jako najlepsza impreza klubowa roku w corocznym rankingu Munoludy.

pan-pot
Fot. via electronicbeats.net

Tassilo Ippenberger oraz Thomas Benedix to dwójka didżejów i producentów, których kariera nabrała szalonego tempa kiedy w 2005 roku dołączyli do wytwórni Mobilee. Dzięki temu mieli okazję zaprezentować swój pełen energii styl gry na całym globie. W 2014 roku założyli własną wytwórnię Second State, która stała się dla nich nie tylko platformą do wydawania własnej muzyki, ale także przestrzenią do promowania nowych postaci na scenie, jak Amelie Lens, Stephan Hinz i Michael Klein.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Powtórka z rozrywki

Szykuje nam się mała powtórka legendarnej imprezy z Pan-Potami z 2020 roku. Niemiecki duet na marcowej edycji Tamowego WIR-u wystąpi ze znaną im dwójką DJ-ów i producentów. Z oboma artystami spotkali się również przy okazji nagrodzonego Munulodem WIR-u.

Za deckami stanie LEON, obecny na scenie muzycznej od 2001 roku, obecnie DJ-ska twarz Audioriver Festival. W Tamie pojawi się także DEAS, krakowski producent, mający na koncie trzy doskonale przyjęte EP-ki dla labelu Pan-Pot’ów Second State.

Przed Pan-Potami chodziliśmy na Âme

Już 20 stycznia odbędzie się pierwsza w tym roku impreza z serii WIR. Włodarze Tamy zapowiedzieli najgrubszy programowo rok w historii klubu i wszystko wskazuje na to, że słowa dotrzymają. Legendy niemieckiego techno/house – Âme – pojawią się w Poznaniu wraz z Leonem oraz rezydentami klubu – Joana b2b Aen. Wejściówki na wydarzenie otrzymamy w cenie 50zł za pośrednictwem portalu Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →