Audioriver 2020. Jagna Niedzielska eko-ambasadorką festiwalu

Festiwale Lifestyle
Audioriver przygotował coś specjalnego 

Tegoroczna edycja Audioriver zapowiada się jeszcze ciekawiej niż zwykle. I tym razem nie chodzi o muzykę. Organizatorzy festiwalu właśnie przedstawili swoją eko-ambasadorkę, oraz zapowiedzieli wydarzenia przez cały rok.

Audioriver 2020 – nie tylko muzyka

Festiwal muzyczny to doskonały czas na edukację jego uczestników i promocje kampanii społecznych. Wiedzą o tym doskonale organizatorzy Audioriver, którzy co roku przygotowują dla fanów muzyki elektronicznej szereg atrakcji związanych z aktualną problematyką społeczną. Ubiegłoroczna strefa Fundacji #sexed Anji Rubik cieszyła się niezwykle ciepłym odbiorem ze strony uczestników wydarzenia. W tym roku włodarze festiwalu również przygotowali dla nas coś specjalnego. I to nie tylko pod koniec lipca!

Audioriver 2020 – ekologia i zero waste

Do rodziny Audioriver dołączyła właśnie Jagna Niedzielska, polska twarz ruchu zero waste, która wesprze organizatorów w planowaniu działań pro-ekologicznych. Ogłoszona niedawno współpraca zapowiada się niezwykle obiecująco, gdyż wykraczać będzie poza czas festiwalu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jak czytamy w pierwszym oświadczeniu Jagny  nowej roli:

W tym roku wymiata Audioriver! Szykujcie się na szereg wydarzeń przez cały rok! Tak! Przez cały rok, a nie tylko w czasie samego festiwalu. Razem z Audioriver będę pomagać, podpowiadać i pokazywać, jak być zero waste, działać bardziej ekologicznie w pojedynkę oraz w grupie! Nie zapominamy o muzyce! Będziemy słuchać najlepszej muzyki i będziemy się bawić z poszanowaniem planety. Pamiętajcie, ta edycja Audioriver to nie 3 dni, to prawie 365 dni ważnych i przyjemnych treści! Będziemy się słyszeć online i offline, do zobaczenia soon!

Jagna to prawdziwa mistrzyni w swoim fachu. Na co dzień prowadzi  program „Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek” i współprowadzi „Widelcem po mapie”. Jest również autorką poradników jak nie produkować odpadów.

Audioriver 2020 – informacje

Przypomnijmy, tegoroczna edycja Audioriver odbędzie się, jak co roku, na plaży w Płocku w dniach 24-26 lipca.

Mathame @ Reforma 180 heliport in Mexico city for Cercle

W chwili obecnej poznaliśmy 3 z 7 ogłoszeń artystów, a wśród nich:  Claptone, Degs, I Hate Models, Joris Voorn, KAMP!, Mind Against, Neon Chambers live, Noisia DJ set (Farewell Tour), Solomun, THE PROTOTYPES  BICEP live, Gorgon City, The High Contrast Band, Len Faki, Mathame, Orbital, Paula Temple b2b SNTS, Spor, VTSS, Artbat, Bryan Gee ft. MC Felon, Catz ‚n Dogz, Dr. Rubinstein, Fred V, Joyhauser, Lane 8, Kas:st live, Viper Diva (Shlømo & Hadone) live, Zardonic & Fickle6 present Takeover, ZHU.

Przeczytaj równiez: Organizator Audioriver 2020 uspokaja

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →