Organizator Audioriver 2020 uspokaja

News
Audioriver 2021 - co z festiwalem? 

Trwająca kwarantanna podsyca niepewność dotyczącą nadchodzących wydarzeń. Nie inaczej ma się sprawa ze zbliżającym się sezonem festiwalowym. Poznaliśmy oświadczenie organizatora jednego z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tego lata - Audioriver 2020.

Czy w tym roku będziemy mieli festiwalowe lato?

Ziszczający się na naszych oczach najgorszy koszmar bookera stawia pod znakiem zapytania wszystkie wydarzenia, odbywające się w perspektywie najbliższych kilku miesięcy. W tym momencie wiemy, że nie odbędzie się tegoroczna edycja takich gigantów jak Tomorrowland Winter, czy Glastonbury. Odwołane wydarzenia to koszmar dla całej branży eventowej. Misternie dopinane od miesięcy projekty sypią się niczym przysłowiowe domki z kart.

Cała sytuacja wiąże się oczywiście ze zwrotem zakupionych biletów. I na tym polu pojawiły się również kontrowersje. Wszystko przez odwołany festiwal Miami’s Ultra Music Festival i organizatorów, którzy w jednym z oświadczeń nie zamieścili informacji na temat statusu zakupionych biletów, lub ich ewentualnym zwrocie. Przypomnijmy, że mówimy o imprezie, w której uczestniczy 170 000 osób…

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Audioriver 2020 – oświadczenie organizatorów

W tych niepewnych dniach oczy wszystkich zwrócone są na zbliżające się letnie festiwale. A szczególnie te na których królować będzie muzyka elektroniczna. Zapewne wielu z was kupiło już karnety na swoje ulubione wydarzenia lub nosi się z tym zamiarem. Poznaliśmy oficjalne stanowisko właściciela festiwalu Audioriver. W wydanym oświadczeniu Piotr Orlicz-Rabiega rozwiewa obawy odnośnie biletów jak i samego wydarzenia.

Oświadczenie organizatora Audioriver Festival 2020

Opublikowany przez Audioriver Festival Wtorek, 31 marca 2020

Jak widać organizatorzy, podobnie jak nasza redakcja, pozostają wciąż dobrej myśli. Miejmy nadzieję, że uda nam się wspólnymi siłami opanować sytuację, w wyniku czego wszyscy będziemy mogli tańczyć na plaży w Płocku

Audioriver 2020 – informacje

Przypomnijmy, tegoroczna edycja Audioriver odbędzie się w dniach 24-26 lipca, jak co roku, na plaży w Płocku. Do tej pory poznaliśmy 3 spośród 7 ogłoszeń, które przygotowali dla nas organizatorzy.

Mind Against @ Centro Ceremonial Otomí in Mexico for Cercle

Na dziś dzień potwierdzono występy: Claptone, Degs, I Hate Models, Joris Voorn, KAMP!, Mind Against, Neon Chambers live, Noisia DJ set (Farewell Tour), Solomun, THE PROTOTYPES  BICEP live, Gorgon City, The High Contrast Band, Len Faki, Mathame, Orbital, Paula Temple b2b SNTS, Spor, VTSS, Artbat, Bryan Gee ft. MC Felon, Catz ‚n Dogz, Dr. Rubinstein, Fred V, Joyhauser, Lane 8, Kas:st live, Viper Diva (Shlømo & Hadone) live, Zardonic & Fickle6 present Takeover, ZHU.

Festiwale

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →