Wiemy już wszystko. Możemy planować. Timetable Audioriver 2022 już jest!

Fot. Show The Show
Festiwale News
Audioriver Festival 2022, timetable

Ostatnia niewiadoma związana z nadchodzącym Audioriver rozwikłana. "Czasotabelka", na którą tak wszyscy czekamy, już jest, czeka grzecznie skompresowana w specjalnie przygotowanym pliku PDF. Tak się akurat składa, że jesteśmy w jego posiadaniu.

Audioriver Festival 2022. Planowanie czas start!

„Planowanie czas zacząć, czyli ogłaszamy harmonogram godzinowy całego programu Audioriver 2022!”. Jedenaście wyrazów, jedna liczba, dwa znaki interpunkcyjne, a ile radości. Pod warunkiem że interesujesz się rozkładem jazdy tegorocznego „Audio”, nic już do szczęścia nie jest Ci potrzebne. Możesz zacząć planować, rozpisywać na czynniki pierwsze kto, gdzie, kiedy i o której gra. O której będziesz musiał_a wyjść z Main Stage w trakcie występu The Blaze, by zdążyć na Gorgon City, zahaczając po drodze o Roberta Hooda na Circusie.

Przypomnijmy, że piętnasta edycja Audioriver Festival 2022 nosi znamiona największego eventu w dziejach płockiego projektu. Postpandemiczna rzeczywistość „zmusiła” organizatorów do kilku roszad organizacyjnych, jednak bynajmniej niedotyczących obostrzeń czy limitów. Kluczową zmianą względem poprzednich odsłon festiwalowego hegemona jest scena nr 7 nazwana Colour Stage, mająca „podkreślić wartości, które zawsze towarzyszyły scenie elektronicznej”. Pierwszy raz w historii teren festiwalu został powiększony aż do brzegu Zalewu Sobótka, znajdującego się tuż obok płockiej plaży nad Wisłą.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj również: Audioriver Festival 2022: długo wyczekiwany powrót i występy, na które czekamy najbardziej

Audioriver
Fot. Audioriver

Przeczytaj: Będziesz na Audioriver? Dołącz do naszej akcji z kartoniadą oraz wpisz się do księgi pamiątkowej

Audioriver i tym roku stawia na edukację i warsztaty. Z tego względu powstała inicjatywa Audiohome podzielona na 3 strefy: punkt edukacyjny After Party FESQueerotekę oraz Info Point Audioriver

Harmonogram Audioriver 2022, czyli tak zwaną „czasotabelkę”, znajdziesz pod tym linkiem. I jak, ukontentowany_a?

Aplikacja mobilna Audioriver Festival

Teraz trochę samouwielbienia, bo jest za co. Stworzyliśmy aplikację mobilną Audioriver Festival! W największym skrócie: centrum wszystkich najważniejszych informacji na temat festiwalu. Znajdziesz w niej m.in. FAQ, mapę, profile artystów i pełny harmonogram – w zakładce Program możesz ułożyć własny plan wydarzeń na ten weekend. Żyć, nie umierać, prawda?

Audioriver
Fot. Audioriver / aplikacja mobilna Audioriver Festival

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →