Gorgon City, Catz’n Dogz, Rysy, BOKKA, Kamp! już za chwilę wystąpią na CARBON Silesia Festival

Fot. materiały prasowe
Eventpromo Festiwale
carbon silesia festival

Do ogłoszonych wcześniej artystów dołączają Gorgon City, Catz’n Dogz, Rysy, BOKKA, Kamp! i wielu innych. W unikalnej przestrzeni nieczynnej już kopalni Luiza przez dwie noce, na 3 scenach wystąpi ponad 30 muzyków .

Już 3 września w Zabrzu rusza Carbon Silesia Festival

CARBON Silesia Festival to event, który już w pierwszy weekend września zachwyci najbardziej wybrednych fanów muzyki elektronicznej. W unikalnej przestrzeni zabrzańskiej Sztolni Królowa Luiza, przez dwie noce swoje dźwięki będą serwować czołowi przedstawiciele polskiej i światowej sceny muzycznej.

Carbon Silesia Festival

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Poza muzycznymi doznaniami, będzie można zwiedzić muzeum nieczynnej kopalni, ale również poznać bliżej przestrzeń ukrytą pod ulicami Zabrza. Chętni będą mogli zjechać pod ziemię, gdzie czeka na nich najdłuższa podziemna trasa dla zwiedzających w Polsce. Uczestnicy wydarzenia będą mogli skorzystać ze strefy chill oraz z foodcourtu, na którym pojawią się trucki oferujące mieszankę światowej kuchni.

Mocny lineup zjawi się w na Górnym Śląsku

3 i 4 września zagrają m.in.:

  • Tiger & Woods, włoski duet, który pokazuje, że italo disco nigdy nie zginie, jeśli tylko dać je w ręce ludzi, którzy wypili je z mlekiem matki i dodali mu nowoczesnego producenckiego sznytu
  • Catz’n Dogz, najbardziej znany elektroniczny projekt muzyczny z naszego kraju, których sety zachwycają fanów na całym świecie. Grzegorz Demiańczuk i Wojtek Tarańczuk nie zapominają jednak o swoich korzeniach i regularnie występują na polskiej scenie.

Carbon Silesia Festival

  • BOKKA, zespół, który zawładnął świadomością polskich fanów na wiele miesięcy. Ostatnie wydawnictwo, mini album wydany w marcu 2020 roku, to autorskie wersje przebojów muzyków takich jak Nancy Sinatra, Joy Division czy Radiohead.
  • Gooral, nie ma w Polsce twórcy, który umiałby tak dobrze mieszać swoją polskość z międzynarodowym elektronicznym zacięciem. A co najważniejsze — Gooral to jeden z najlepszych live’owych producentów w naszym kraju, którego hipnotyczne show zapadnie wam w pamięci na wiele, wiele dni.

Dostępne są jeszcze ostatnie bilety Late Regular w promocyjnej cenie 240 zł. Od września do sprzedaży trafi pula biletów Last Call w cenie 290 zł.

Carbon Silesia FestivalPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →