CARBON Silesia Festival 2022 – 5 występów, na które czekamy

fot Mateusz Czech
Festiwale Zapowiedzi
CARBON

Nadszedł 10 czerwca 2022, a to oznacza, że w Polsce rozpoczynamy letni sezon festiwalowy. Jednym z inaugurujących wydarzeń lata będzie druga edycja Carbon Silesia Festival w Zabrzu. W ciągu dwóch dni na terenach Sztolni Królowej Luizy usłyszymy wielu artystów scen melodic techno, drum'n'bass i innych. Poniżej przygotowaliśmy naszą krótką, subiektywną listę występów, na które czekamy. Sprawdźcie!

To największa zagraniczna gwiazda festiwalu – melodyjne i hipnotyczne brzmienia wprowadzą Was w trans na inaugurację lata. Warto sprawdzić!

Ros Addiction

Na koniec pierwszego dnia festiwalowego mocne uderzenie od pioniera gatunku w Polsce. Robert Ros w tym roku obchodzi 20-lecie działalności swojej wytwórni Addiction – występ w Zabrzu, będzie wyjątkową okazją do celebracji tego jubileuszu, z najlepszą selekcją klasycznych brzmień drum’n’bass. Posłuchajcie na rozgrzewkę jego najnowszego seta z Czwórki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

ROS addiction @ Czwórka Polskie Radio

Zobacz także: Addiction Records świętuje dwudziestolecie działalności

Gerd Janson

To będzie absolutny must hear tej edycji festiwalu – Gerd Janson to ulubiony didżej Twojego ulubionego didżeja. Były dziennikarz muzyczny zagwarantuje fantastyczną zabawę do najlepszych kawałków muzyki house.

Gerd Janson Boiler Room x Sugar Mountain 2018 DJ Set

Catz 'n Dogz

W tym roku wyjątkowo najpopularniejszy polski duet klubowy na świecie często gości w kraju. Pierwsza okazja do posłuchania nowego materiału Catz 'n Dogz, podczas tego sezonu festiwalowego będzie miała miejsce w sobotę.

Ejeca

Ejeca gra niby melodyjnie, a jednak inaczej – to jest właśnie brytyjskie brzmienie house’u, z garażową i oldschoolową otoczką, która powinna spodobać się każdemu, komu znudziły się kontynentalne standardy muzyki klubowej. Zapewne będziemy mieli przyjemność usłyszeć sporo rarytasów, które teraz królują na parkietach w Belfaście, Glasgow czy Londynie.

Ejeca Boiler Room x AVA Festival DJ SetPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →