CARBON Silesia Festival 2022 – pierwsze ogłoszenia

fot. Mateusz Czech
Eventpromo
CARBON fot Mateusz Czech-13

Ten festiwal będzie jednym z pierwszych akordów letniego sezonu – odbywający się w Zabrzu CARBON Silesia Festival to połączenie muzyki elektronicznej z niesamowitą postidustrialną przestrzenią Sztolni Królowa Luiza. Organizatorzy wydarzenia ogłosili w ubiegłym tygodniu listę pierwszych wykonawców, którzy na początku czerwca wystąpią podczas drugiej edycji tego wydarzenia. Sprawdźcie szczegóły!

CARBON Silesia Festival 2022 – pierwsi headlinerzy

Niedawno w mediach społecznościowych była dyskusja na temat gustu muzycznego polskiej publiczności. Zauważono, że nad Wisłą szczególnie uwielbiamy słuchać lekkich elektronicznych brzmień. Jeden z komentarzy dość dosadnie podsumował ten stan rzeczy słowami: „Ciężkie życie, lekka elektronika”. Mając w pamięci tę puentę, propozycja CARBON Silesia Festival 2022 klaruje się jako idealna recepta na ciężkie czasy. Na początek organizatorzy mają dla Was coś sprawdzonego i docenionego przez szeroką publiczność oraz ekspertów gatunku. Wystąpi bowiem obiecujący duet Glowal, który w Polsce pojawi się po raz pierwszy, a w miniony piątek wydał swój debiutancki album nakładem Sapeins Records, należącej do Agorii. Na festiwalu pojawi się także uznany i lubiony w naszym kraju producent – Monolink, oraz specjalista od melancholijnych brzmień – NTO, który odwiedzi Zabrze w ramach trwającej obecnie trasy koncertowej.

Runway Studio with Glowal #3

Fani drum’n’bassu również będą mieli coś dla siebie! W pierwszym ogłoszeniu znajdziemy nową twarz legendarnej wytwórni Metalheadz – Lenzmana, a także cenionego na całym świecie polskiego producenta – Satla.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Lenzman – In My Mind

Ogłoszenie zagranicznych artystów domyka najbardziej znany reprezentant brytyjskiej sceny house z Irlandii Północnej – EJECA.

EJECA – Horizon

CARBON Silesia Festival 2022 – polska siła

CARBON Silesia Festival 2022 to nie tylko zagraniczne nazwiska, ale także czołówka polskiej sceny – Beskres, czyli klubowa odsłona zespołu KAMP!. Wystąpią również Baasch, Tumult Hands – duet techno wyjadaczy Jacka Sienkiewicza oraz Jurka Przeździeckiego, pierwsza dama polskiej muzyki klubowej Kasia „Novika” Nowicka, niezawodni i energetyczni Last Robots, wschodzące gwiazdy współczesnej sceny techno – Private Press, ulubieniec polskiej publiczności i multiinstrumentalista Bass Astral, a także największy towar eksportowy polskiej branży klubowej – Catz 'n Dogz.

Catz 'n Dogz, Megane Mercury – Toma

CARBON Silesia Festival 2022 – nowe wydarzenie na mapie Śląska

Województwo śląskie po raz kolejny udowodnia, że jest niezwykle ważnym miejscem na kulturalnej mapie Polski. Nowy festiwal CARBON Silesia Festival 2022 to kolejny świetny dowód na to, że elektroniczne brzmienia doskonale sprawdzają się w śląskiej postindustrialnej przestrzeni!

CARBON fot Mateusz Czech-25
fot. Mateusz Czech

W sprzedaży znajduje się druga i jednocześnie przedostatnia już pula karnetów w ograniczonej i niższej cenie, dlatego apelujemy, aby nie zwlekać z ich kupnem i już teraz zacząć planować udział w tym magicznym wydarzeniu, które odbędzie się 10 i 11 czerwca w zabrzańskiej Sztolni Królowej Luizy!

Więcej informacji znajdziecie na stronie CARBON Silesia Festival 2022.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →