Już 3 września zaczyna się Carbon Silesia Festival

Fot. Grzegorz Celejewski
Eventpromo
Carbon Silesia Festival

Sezon imprezowy na dobre rozkręca się w Polsce. We wrześniu ponad 30 artystów wystąpi w wyjątkowej przestrzeni Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu w ramach Carbon Silesia Festival.

Pierwszy Carbon Silesia Festival

Za organizację pierwszego Carbon Silesia Festival odpowiedzialna jest ekipa, która stworzyła SnowFest. Możemy być zatem pewni, że nowy projekt będzie kolejnym sukcesem. Mocne wrażenia będą płynąć nie tylko z muzycznej selekcji, ale również z niepowtarzalnego i specjalnie zaaranżowanego wnętrza Sztolni Królowa Luiza.

Carbon Silesia Festival

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wystąpią m.in.:

  • Agents of Time, którzy przyjadą promować swój najnowszy album, ale zarazem pokażą, jak bardzo nieprzewidywalne są ich występy na żywo, w których nie boją się mieszać agresywnego techno z głęboką potrzebą melodyjnej taneczności.
  • Alan Dixon, którego najnowszy utwór trafił na pierwsze miejsce najpopularniejszych tracków w serwisie Beatport, a jego produkcje na nowo pobudzają w słuchaczach miłość do brzmień italo, ale w nowoczesnej i jedynej w swoim rodzaju wersji.
  • Third Son, twórca, który od lat nie boi się eksperymentować ze swoim brzmieniem, a którego celem jest tworzenie po prostu dobrej muzyki, której nie da się zaszufladkować.
  • Kraak & Smaak, holenderski zespół rozkochany w funku, który w ich utworach miesza się z elektroniką, disco i soulem, a których produkcje zostały docenione przez Moby’ego, Röyksopp, a nawet legendarną Arethę Franklin.
  • LTJ Bukem & Ruthless MC, jedna z największych legend d’n’b, której nie trzeba przedstawiać żadnemu prawdziwemu fanowi dobrej elektroniki. Jego twórczość odcisnęła piętno na tysiącach producentów na całym świecie. W Zabrzu wystąpi w towarzystwie niezawodnego Ruthless MC.
  • Demuja, pochodzący z Austrii producent, który jak mało kto umie bawić się melodyjną stroną najbardziej klasycznego house’u, a którego sety opierają się na jednej rzeczy – potrzebie przekazaniu swojej miłości do muzyki z duszą.

Bilety dla wszystkich

Carbon Silesia Festival odbędzie się w dniach 3-4 września. Bilety na wydarzenie są dostępne zarówno dla osób zaszczepionych, jak i tych, którzy nie zdecydowali się na przyjęcie szczepionki przeciwko COVID-19. Dla tych drugich zostało przeznaczone 250 biletów. Pierwsza promocyjna pula 2-dniowych karnetów trafiła właśnie do sprzedaży i kosztuje jedynie 190 zł. Ilość biletów jest limitowana. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie festiwalu.

 

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →