Będziesz na Audioriver? Dołącz do naszej akcji oraz wpisz się do księgi pamiątkowej

Fot. Artur AEN Nowicki dla Muno.pl
Festiwale
Audioriver 2022

Spakowani? Gotowi na wyjazd do Płocka? Podrzucamy Wam jeszcze ostatni tekst przed Audioriver, ale bardzo dużej wagi! Redakcja Muno.pl zaplanowała akcję. Pozwól, że Ci o niej opowiemy.

Burza mózgów nie opuszcza biura Time For Friends/Muno.pl. W lipcu napisaliśmy MAKE FRIENDS NOT WAR na niebie nad Berlinem w trakcie Love Parade. Teraz pora na kolejną akcję związaną z muzycznym przedsięwzięciem bliskiemu naszym sercom. Dosłownie chwilę od zakończenia Rave The Planet zaczęliśmy działania mające na celu pobroić coś przy Audioriver. Płocki festiwal znamy od podszewki, przeczesaliśmy każdy jego kąt i przestrzeń. Nadeszła pora zrobić kolejny krok w przód w tej znajomości.

Audioriver Park Edition 2021 / fot. Artur AEN Nowicki dla Muno.pl

Muno.pl na Audioriver! Stwórz z nami księgę wspomnień festiwalu!

Tym krokiem ma być trzydniowa akcja zorganizowana do spółki z samym Audioriver. Czysta interakcja z uczestnikami. Zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia — tak zwana „misja kartoniada„. Polegać ona będzie na tym, że obrandowane naszymi koszulkami osoby będą znajdować się w okolicy wejścia na festiwal i zachęcać do korzystania z kartonów z naszymi hasłami lub wypisania swojego. Całą akcję będzie rejestrował nasz fotograf. Swobodność w wymyślaniu haseł dowolna! To świetna okazja by zapytać Was o Wasze wrażenia i poznać klimat festiwalu oczami jego uczestników – czytaj, Waszymi.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W trakcie Sun/day stworzymy „księgę pamiątkową„. Tutaj podobnie jak w sobotę i niedzielę – dwójka naszych wysłanników będzie wchodziła w interakcje z uczestnikami festiwalu, jednak tym razem prosząc ich o dowolny wpis do naszej księgi. Może on dotyczyć w zasadzie wszystkiego. Chcemy stworzyć pamiątkę z pierwszego postpandemicznego lata, która będzie miała wersję fizyczną. A później ją zdigitalizujemy, by można było ją zobaczyć na naszych łamach.

Po uprzednim wpisaniu, takiej osobie/takim osobom zostanie zrobione pamiątkowe zdjęcie wykonane i wydrukowane na miejscu aparatem.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w naszej akcji!

Aplikacja mobilna Audioriver Festival

Teraz trochę samouwielbienia, bo jest za co. Stworzyliśmy aplikację mobilną Audioriver Festival! W największym skrócie: centrum wszystkich najważniejszych informacji na temat festiwalu. Znajdziesz w niej m.in. FAQ, mapę, profile artystów i pełny harmonogram – w zakładce Program możesz ułożyć własny plan wydarzeń na ten weekend. Żyć, nie umierać, prawda?

Audioriver
Fot. Audioriver / aplikacja mobilna Audioriver Festival

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →