Rave’y po czesku. Ukazała się foto-książka dokumentująca praską scenę rave w latach 2015-20

Fot. Materiały promocyjne
News
Praga się bawi

Publikacja oprócz samych zdjęć zawiera również wywiady z kluczowymi promotorami, raverami i pracownikami związanymi z praską sceną klubową.

Praga się bawi

Książka nosi tytuł Location TBA i jest już dostępna w sklepie internetowym. Licząca około 300 stron publikacja przedstawia okres pomiędzy 2015 a 2020 rokiem, kiedy to rave’y w Pradze regularnie odbywały się w niekonwencjonalnych miejscach i obiektach, takich jak dworce kolejowe, bunkry atomowe i tereny zielone.

W Location TBA znajdziemy także wywiady z czterema promotorami – Polygonem, Nite Vibes, Harmony i Cukrem – oraz raverami i pracownikami związanym z „nocnym życiem”. Dodatkowo trzech pisarzy: Michal Smetana, Jen Kratochvíl i Jonáš Verešpej napisało eseje, z których każdy kontekstualizuje społeczne i historyczne znaczenie wydarzeń, o których mowa jest w foto-ksiązce.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Twitter

Location TBA – foto-książka już w sprzedaży

Projekt Location TBA został stworzony i zredagowany przez fotografkę Gabrielę Kontrę, a za opracowanie graficzne odpowiadał Michal Veltruský. Więcej informacji o projekcie oraz możliwość zakupu własnego egzemplarza oferowane jest pod tym linkiem.

Fotografia z wnętrza książki
Fotografia z wnętrza ksiażki

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →