Słynny „gurning rave guy” zdradził, na jakich dragach był podczas kręcenia kultowego video

fot. YouTube/Strange Brew
News
Rave życia

Jak myślcie, co zażył słynny łysy imprezowicz w trakcie pamiętnego rave'u?

Rave życia

Pewnie wszyscy kojarzycie filmik nakręcony w 2014 roku w jedynym z nocnych klubów ukazujący dość demonicznie prezentującego się łysego jegomościa, który daje się porwać muzyce w dość… specyficzny sposób. Nakręcony komórką imprezowicz wygląda jak karykatura naćpanego ravera, który mógłby spokojnie występować w filmach antynarkotykowych puszczanych licealnej młodzieży. Owym bohaterem jest Shaun Jackson, obywatel angielskiego miasta Preston. To właśnie tam 31 maja 2014 roku odbyła impreza pod nazwą Bounce by the Ounce. Kilka dni później na kanale SS Movies na YouTube pojawiła się czterominutowa relacja video z tego wydarzenia, na której widać „tańczącego” Shauna. Do dziś nagranie obejrzało kilka milionów widzów.

Bounce by the Ounce

W ciągu kilku ostatnich lat Shaun gościł w różnych programach na YouTube i podcastach. W jednym z nich przyznał się do tego, co brał w klubie tuż przed tym, jak został uwieczniony na filmiku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wypiłem trzy czwarte butelki wódki, a następnie zarzuciłem trzy lub cztery naprawdę mocne tabletki dobrego MDMA

– zdradził gurning rave guy.

Jackson został też zapytany o to, czy wiedział, że był filmowany w chwili tańczenia. Sprawca zamieszania potwierdził, że był tego świadomy i dlatego też właśnie postanowił się powygłupiać. Wyjaśnił, że nie robił min i dziwnych ruchów przez cały swój pobyt w klubie, a jedynie wydurniał się do kamery.

Kiedy ktoś mnie nagrywa, zawsze robię trochę szalonych rzeczy tylko po to, aby ludzie się śmiali

– powiedział w jednej z rozmów Shaun.

Uważajcie na siebie w czasie sylwestra

Jako że zbliża się sylwester, to zdecydowanie nie zachęcamy do łączenia narkotyków z alkoholem, bo możecie skończyć jako viral lub mem, a tego wasze mamy z pewnością by nie pochwaliły. Zamiast tego możecie np. kupić sobie figurkę Jacksona The Gurner Raver Raindance, o której pisaliśmy tutaj. Zabawka została oficjalnie zaprezentowana 2 grudnia na imprezie Raindance and Just-In Time Presents The Winter Series w Norwich.           Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →