20-latka z karą 10 tys. funtów za urządzenie rave’u w mieszkaniu Airbnb

Fot. Pixabay
News
Rave wart 10 000 funtów

Do zdarzenia doszło we wsi Kent, znajdującej się na obrzeżach Maidstone w Wielkiej Brytanii.

Rave wart 10 000 funtów

20-latka wynajęła za ponad 800 funtów dom w systemie Airbnb. Właściciel mieszkania z pewnością nie spodziewał się, że młoda osoba urządzi tam rave na ponad 100 osób.

Impreza skończyła się tuż przed 5:00 rano, kiedy wybuchła bójka pomiędzy uczestnikami zabawy. Mieszkańcy wioski twierdzą, że słyszeli głośną muzykę od 22:00 do 5:00 rano. Jeden z sąsiadów powiedział Kent Online: Ludzie po prostu przychodzili tam całą noc i żądali zakończenia imprezy. Całą noc słyszeliśmy dudniącą muzykę, krzyki i kłótnie. To było po prostu horrendalne.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wszystkiemu winna 20-latka

Policja namierzyła 20-latkę, która wynajęła mieszkanie Airbnb w piątek 25 czerwca i ukarała ją grzywną w wysokości 10 000 funtów za złamanie ograniczeń COVID. Raporty twierdzą, że w imprezie wzięło udział zdecydowanie zbyt wiele ludzi niż pozwalają na to przepisy, a samochody imprezowiczów zablokowały całkowicie drogi wokół całej wioski.

Nagranie z rave’u zostało opublikowane w na Twitterze przez dziennikarkę BBC Josie Hannett.

Wszyscy musimy pamiętać, że nadal jesteśmy w pandemii i takie formy zabawy pozostają wciąż niezgodne z prawem – zaapelowała do obywateli brytyjska policja.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →