20-latka z karą 10 tys. funtów za urządzenie rave’u w mieszkaniu Airbnb

Fot. Pixabay
News
Rave wart 10 000 funtów

Do zdarzenia doszło we wsi Kent, znajdującej się na obrzeżach Maidstone w Wielkiej Brytanii.

Rave wart 10 000 funtów

20-latka wynajęła za ponad 800 funtów dom w systemie Airbnb. Właściciel mieszkania z pewnością nie spodziewał się, że młoda osoba urządzi tam rave na ponad 100 osób.

Impreza skończyła się tuż przed 5:00 rano, kiedy wybuchła bójka pomiędzy uczestnikami zabawy. Mieszkańcy wioski twierdzą, że słyszeli głośną muzykę od 22:00 do 5:00 rano. Jeden z sąsiadów powiedział Kent Online: Ludzie po prostu przychodzili tam całą noc i żądali zakończenia imprezy. Całą noc słyszeliśmy dudniącą muzykę, krzyki i kłótnie. To było po prostu horrendalne.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wszystkiemu winna 20-latka

Policja namierzyła 20-latkę, która wynajęła mieszkanie Airbnb w piątek 25 czerwca i ukarała ją grzywną w wysokości 10 000 funtów za złamanie ograniczeń COVID. Raporty twierdzą, że w imprezie wzięło udział zdecydowanie zbyt wiele ludzi niż pozwalają na to przepisy, a samochody imprezowiczów zablokowały całkowicie drogi wokół całej wioski.

Nagranie z rave’u zostało opublikowane w na Twitterze przez dziennikarkę BBC Josie Hannett.

Wszyscy musimy pamiętać, że nadal jesteśmy w pandemii i takie formy zabawy pozostają wciąż niezgodne z prawem – zaapelowała do obywateli brytyjska policja.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →