Wibracje Festiwal 2021, czyli prohumanistyczna impreza

fot. Andriej Szypilow
Eventpromo News
Festiwal Wibracje 2021

Wibracje Festiwal 2021 to piąta już edycja imprezy, która w szczególny sposób promuje dbanie o swój mental. Event kładzie szczególny nacisk na pielęgnowanie dobrostanu psychofizycznego. To największe wydarzenie w Polsce o kontencie ekologiczno-społecznym.

Wibracje Festiwal 2021 – klimat zależy od ludzi

To już piąta edycja tego szczególnego wydarzenia. Wibracje Festiwal 2021 odbędzie się w dniach 21-25 lipca we wsi Giże koło Olecka. Przez te kilka dni uczestnicy eventu dostąpią prawdziwego zespolenia się z naturą, nasycą się spokojem oraz będą uczestniczyć w rozwijających warsztatach. Impreza promuje zdrowe podejście do własnego ja, zachęca do zatroszczenia się o własny stan psychofizyczny, upowszechnia zdrowe nawyki, edukuje w zakresie ekologii, a także życia w harmonii ze sobą oraz otaczającym nas światem.

Przeczytaj: Audioriver Goes Green – ekologia w mainstreamie – wywiad z Jagną Niedzielską

Ten festiwal tworzą przede wszystkim ludzie – duża, świadoma i wdzięczna społeczność. To właśnie uczestnicy – ciepli, życzliwi, troskliwi, sprawiają, że panująca tam atmosfera jest tak niezwykła.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Festiwal Wibracje 2021

fot. materiały prasowe

Wibracje Festiwal 2021: równowaga i co jeszcze?

Podczas festiwalu wszyscy uczestnicy będą mogli wziąć udział w rozmaitych aktywnościach. Odbędą się zarówno prelekcje z częścią dyskusyjną, jak i warsztaty manualne oraz zajęcia stricte fizyczne. Całościowy program Wibracje Festiwal 2021 tworzy pięć stref:

  • Prelekcje: wykłady prowadzone przez specjalistów, prezentacje urządzeń
  • Warsztaty: zajęcia interaktywne, rozwojowe
  • Świadoma praca z ciałem: medytacje,  joga, Tao Yin, taniec, Movement Medicine, 5Rytmów, Strefa CIAŁO
  • Koncerty: polskich i zagranicznych artystów, relaksacyjne (gongi, misy tybetańskie, kamertony)
  • Część targowa: na stoiskach prezentowane są najciekawsze usługi i towary związane ze zdrowym trybem życia, zero waste, eko modą itp. oraz prasa i książki branżowe.

Festiwal Wibracje 2021

fot. Janicki Fotografia

Podczas Wibracje Festiwal 2021 wystąpią tacy artyści, jak: Leszek Możdżer w koncercie na dwa fortepiany w stroju 432 Hz i 440 Hz, GOORAL//PAPRODZIAD, Niburu Project, Surtarang,Makiwara, Nothing To Sniff feat. Moonsailor Live Act , The Lucyan Group i wielu innych.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 21-25 lipca w Giżach koło Olecka. Bilety są dostępne na stronie festiwalu.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →