„Rave” – kultowa powieść z lat 90. po raz pierwszy zostanie wydana po angielsku

News Galeria
rave

Niemiecki pisarz, Rainald Goetz, napisał w 1998 roku fascynującą książkę, osadzoną w kulturze rave. Po 22 latach od premiery, tytuł doczekał się w końcu angielskiego tłumaczenia.

Rave – legendarna powieść o legendarnych czasach

Rave została przetłumaczona przez Adriana Nathana Westa i zostanie wydana 1 lipca przez wydawnictwo Fitzcarraldo Editionsm, które opisuje ją jako „fragmentaryczną powieść, która próbuje uchwycić poczucie rozpusty od wewnątrz”. Powieść od momentu wydania w 1998 roku wzbudzała wielkie zainteresowanie w Niemczech i z czasem uzyskała status kultowej.

Rave była pierwszym z pięciu opowiadań w serii This Morning Goetza, która koncentrowała się na popularnych w latach 90. ruchach młodzieżowych. Powieść została napisana pod okiem Svena Vätha i DJ-a Westbama.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Rave – pocztówka z przeszłości

Książka opowiada historie o ludziach nocy, których życie zanurzone jest w pulsującym rytmie muzyki elektronicznej. Historie o przyjaźni, miłości, zagubieniu, seksie, imprezowaniu, tańcu wybrzmiewają u Goetzego z pełną mocą.

Jeśli chcecie sobie przypomnieć, jak wyglądają weekendy wypełnione nadmiarem wrażeń, bodźców i odurzających beatów, to śmiało sięgnijcie po ten tytuł.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →