„Grzmiący Raver” doczekał się własnej figurki

fot. SS Movies / YouTube
Kultura News
shaun jackson

Po Techno Vikingu nadszedł czas na kolejną znaną postać z publiki sceny klubowej. Charakterystyczny imprezowicz znany doskonale wszystkim miłośnikom rave'u z memów, Brytyjczyk Shaun Jackson, doczekał się właśnie własnej figurki w serii marki Sandwich Toys.

Shaun Jackson, czyli „Grzmiący Raver” – teraz w Twoim domu

Postać Shauna Jacksona stała się internetowym viralem w 2014 roku po publikacji klipu promocyjnego Bounce by the Ounce klubu nocnego Preston Rumes. Jego wczucie w muzykę oraz charakterystyczna, wręcz karykaturalna mimika twarzy stymulowana nieznanymi substancjami wywołała niemałe zamieszanie w sieci. Jedni widzieli w tym patologię, jaką niesie za sobą clubbing, a drudzy uznali to za świetny mem i namiastkę beztroskiej zabawy prezentowanej chociażby na obrazkach z kultowej imprezy Thunderbolt w latach 90. Filmik od czasu jego publikacji w serwisie YouTube zobaczyło ponad 10 milionów użytkowników.

Bounce by the Ounce

Jak donosi portal LADBible, Joe Shark ze Sandwich Toys stworzył figurkę The Gurner Raver Raindance Edition właśnie we współpracy z Jacksonem. Zabawka zostanie oficjalnie zaprezentowana na imprezie Raindance and Just-In Time Presents The Winter Series w Norwich 2 grudnia, gdzie obecny będzie sam sprawca zamieszania, który również będzie rozdawać autografy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

shaun jackson, "Grzmiący Raver" doczekał się własnej figurki

Koniecznie sprawdź: Naśladowcy Techno Vikinga. Niektórzy są naprawdę nieźli!

Figurki są dostępne do nabycia na stronie Sandwich Toys na Facebooku w cenie 40 funtów – radzimy się pośpieszyć z zakupem, bo za moment może ich już nie być.

Dwa lata temu Shaun Jackson udzielił wywiadu dla kanału XXtra:

Zobacz także: Obowiązek w dobie „kolesiostwa”. O tym, dlaczego agencje bookingowe są potrzebne i konieczne [wywiad]Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →