Nadchodzi wyjątkowa książka o Daft Punk

fot. Daft Punk / Facebook
Kultura News Zapowiedzi
daft punk

Powstaje długo oczekiwana publikacja o karierze i spuściźnie legendarnego francuskiego duetu Daft Punk. Znajdziemy w niej wypowiedzi i anegdoty opowiadane aż przez 60 artystów i artystki światowej sceny elektronicznej.

W doborowym towarzystwie

Książka After Daft: The Rewiring of 21st Century Culture skupia się nie tylko na wewnętrznych działaniach i globalnym uroku Daft Punk, ale także na ewolucji muzyki w ciągu ostatnich trzech dekad – znajdziemy w niej wypowiedzi całej palety czołowych postaci sceny muzyki elektronicznej. Oczywiście nie zabrakło również miejsca dla najbliższych przyjaciół i współpracowników paryskiego duetu – będziemy mogli dowiedzieć się co nieco od członka efemerycznego pobocznego projektu Thomasa Bangaltera, Stardust – Alana Braxle, a także Todda Edwardsa, DJ Falcona, Panda Bear i Paula Williamsa.

Daft Punk – Around The World

Oprócz wszystkich czołowych producentów i wykonawców takich jak: Disclosure , The Avalanches , Porter Robinson, A-Trak, Dillon Francis, Tiga, Boys Noize i Annie Mac, czytelnicy zostaną również wtajemniczeni szczegółowymi spostrzeżeniami zespołów kreatywnych Skrillexa, deadmau5, Calvina Harrisa, HARD, a taże Grammy na temat niektórych z najbardziej zaawansowanych show technologicznie i organizacyjnie show jakie scena muzyczna widziała na początku wieku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Koniecznie sprawdź: Ćwierćwiecze „Homework” Daft Punk

Książka będzie rezultatem pracy londyńskiego publicysty i uznanego dziennikarza muzycznego młodego pokolenia, o polsko brzmiącym nazwisku – Gabriela Szatana. Sam autor nie kryje zadowolenia z efektów swojej pracy:

Jako meloman jestem naprawdę podekscytowany widząc, jak wszystkie te nazwiska spotykają się pod jednym dachem. After Daft jest prowadzony przez artystów, aby opowiedzieć autentyczną historię oczami tych, którzy ją ukształtowali: muzyków z różnych środowisk i dyscyplin, których życie przeplatało się w fascynujący sposób, niedocenionych twórców, którzy napędzają przemysłową maszynę, a także niezliczonych artystów, którzy prosperowali i podnieśli sufit na temat możliwości twórczych muzyki tanecznej i elektronicznej oraz ją spopularyzowali do globalnych rozmiarów – mówi Gabriel Szatan

Książka After Daft: The Rewiring of 21st Century Culture, która ma zostać wydana w pierwszym kwartale 2024 roku.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →