Polska czołówka techno we Wrocławiu z okazji 15. urodzin Muno.pl

News
Deas

Urodzinowy cykl imprez Muno.pl nabiera rozpędu. Po inauguracji w Warszawie, czas na Wrocław! Już 28 września w klubie Ciało zaprezentują się Deas, Duss i Cosmaya.

15 lat Muno.pl – ruszyła urodzinowa trasa

Jak pisaliśmy wcześniej, postanowiliśmy hucznie świętować 15. urodziny. Podczas pięciu imprez w pięciu różnych miastach zaprezentuje się czołówka polskich producentów i didżejów. Dzięki temu, w ramach każdego z eventów możecie liczyć na najlepszą muzykę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

15 lat Muno.pl – najlepsi didżeje wybrani przez Was

Klucz wyboru artystów, których postanowiliśmy zaprosić do zagrania na naszych imprezach, jest prosty. A ustaliliście go Wy, czytelnicy Muno.pl. W jaki sposób? Ogłoszeni twórcy to laureaci oraz zdobywcy czołowych miejsc w plebiscycie Munoludy 2018. W ten sposób na każdej z pięciu imprez zagrają ci, którzy Waszym zdaniem stanowią krajową elitę muzyki klubowej.

15 lat Muno.pl – 28 września, Wrocław, klub Ciało

Po rozpoczęciu urodzinowej trasy w Warszawie, przyszła pora by odwiedzić Dolny Śląsk. We Wrocławiu zobaczymy się już 28 września. Miejscem imprezy będzie doskonale znany w kraju klub Ciało. Za didżejską konsolą tego wieczoru wystąpią:

DEAS

Prawdziwy MVP ostatniej edycji plebiscytu Munoludy 2018. Deas zgarniał statuetki i czołowe miejsca w kilku kategoriach. Solowo zwyciężył w rankingu DJ/Live Roku Techno, zaś w Utwór Roku i Producent Roku uplasował się na drugim miejscu. To samo miejsce zajął za sprawą tworzonego z Agimem duetu Blooma w kategorii Odkrycie Roku.

Nic w tym dziwnego. Deas regularnie gra zagranicą, wydaje muzykę w coraz lepszych wytwórniach i zgarnia komplementy od największych postaci w branży. Jego utwory grają takie sławy jak Adam Beyer, Dax J czy Marco Bailey.

DUSS

Rodzimym klubowiczom nie trzeba przedstawiać bliżej postaci, które stoją za duetem DUSS. DJ W i Sebastian S to wprawieni gracze, którzy od lat dostarczają nam muzyki najwyższej jakości. Ich twórczość oraz warsztat didżejski jest doceniany nie tylko w Polsce. W kraju od dawna plasują się w techno-czołówce.

DUSS stawiają na nieszablonową selekcję, w której łączą wiele odcieni muzyki techno. Z jednej strony zawsze możemy liczyć na mocne, intensywne brzmienie, a z drugiej na melodyjne budowanie wyjątkowej atmosfery. Przekonajcie się o tym sami we wrocławskim Ciele.

COSMAYA

Napisać, że Cosmaya to jedna z najjaśniejszych postaci kobiecej sceny klubowej w Polsce to nie napisać nic. Rezydentka poznańskiego Projektu LAB śmiało dobija się do czołówki techno-graczy w naszym kraju. Jednak jej horyzonty, zarówno te czysto muzyczne, jak i w zakresie działalności w obrębie branży, są znacznie szersze.

Jej selekcja to unikatowa mieszanka techno, acidu i mocniejszych stylistyk. Cosmaya nie boi się sięgać po dubstep czy hardstyle. Sety w jej wykonaniu nie pozostawiają wątpliwości – mamy do czynienia z niesamowicie świadomą artystką, która doskonale zdaje sobie sprawę nie tylko ze swoich umiejętności, lecz także z talentu do przełamywania i łączenia konwencji. Docenili to liczni bookerzy i promotorzy, którzy zaprosili ją do występów obok m.in. I Hate Models czy Xosar.

15 lat Muno.pl – widzimy się już za tydzień!

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, wyciągnijcie swoje kalendarze i zapiszcie. Sobota, 28 września, klub Ciało, Wrocław. Wejście: 30 zł. Bądźcie tego wieczoru razem z nami, tak jak jesteście juz 15 lat! Do zobaczenia! Szczegóły imprezy znajdziecie tutaj.

15-lecie Muno.pl we WrocławiuPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →