Park Hye Jin ponownie zawita do Polski. Klubowy występ już w grudniu

News
Park Hye Jin

W lipcu zaprezentowała się ze świetnej strony podczas Audioriver Festival. Kwestią czasu był jej powrót do Polski. Park Hye Jin już w grudniu wystąpi w jednym z poznańskich klubów.

Park Hye Jin. K-house na fali

Koreanka podchodzi do tworzenia muzyki elektronicznej niemal od każdej strony. Pisze teksty, produkuje, śpiewa, rapuje, gra sety didżejskie. W każdym z tych elementów stara się przemycić autorskie spojrzenie na muzykę, w której łączy mnóstwo stylistyk. Lo-fi house, cold i dark wave, cloud rap czy dream pop – to wszystko daje mieszankę równie eklektyczną, co wciągającą. Outsiderską i światową zarazem.

24-latka znalazła swój sposób na to, by nie powielać tego, co dla k-house’u zrobiły już Peggy Gou czy Yaeji. Choć jej twórczość śmiało aspiruje do poziomu wspomnianych artystek, to Park Hye Jin nie ma zamiaru być „kolejną twarzą” jednego nurtu. On sama chce tworzyć własny nurt.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Park Hye Jin. Ekspresem do pierwszej ligi

Kooperacje z Baltrą, dzielenie konsoli z Black Coffee, Project Pablo czy DJ Boringiem, sety zarówno na Ibizie, jak i w Berghain, a do tego świetnie przyjęty występ na tegorocznym Audioriver Festival. Park Hye Jin siłą rzeczy musiała zawitać ponownie do Polski. Miejscem imprezy z udziałem Koreanki będzie poznański Projekt LAB. Wydarzenie odbędzie się 20 grudnia. Event odbędzie się pod szyldem audycji Duszne Granie, tworzonej przez Łukasza Kowalkę oraz Huberta Grupę, redaktora Muno.pl.

Duszne Granie pres. Park Hye Jin w Projekt LAB. Bilety

Przypomnijmy – Koreanka wystąpi 20 grudnia w Projekt LAB. Prócz niej zagrają wspomniani wyżej redaktorzy audycji Duszne Granie. Można zatem spodziewać się wieczoru wypełnionego po brzegi muzyką house w różnych jej odcieniach. Bilety już niebawem trafią do sprzedaży na stronę Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →