Westbam headlinerem 21. edycji cyklu HISTORY OF TECHNO

via ravejungle.com
Eventpromo
Westbam, history of techno

Pojawienie się Westbama na imprezie HISTORY OF TECHNO było kwestią czasu. Berlińczyk obecny na scenie od kilku dekad należy z pewnością do najważniejszych postaci w historii techno. Westbam będzie główną gwiazdą podczas zbliżającej się imprezy w poznańskim Projekt LAB, która odbędzie się już 5 listopada.

Westbam – człowiek, który zdefiniował muzykę techno

Swoją karierę rozpoczął w latach 80., chociaż nabrała ona tempa dopiero na przełomie lat 90. i 2000. Muzyk kojarzony jest głównie z berlińską Love Parade, gdyż stworzył hymn dla aż ośmiu edycji tej niesamowitej imprezy. Nie można również zapomnieć o jego wkładzie w stworzenie berlińskiej sceny rave. Pierwsza edycja niemieckiego Mayday odbyła się właśnie z jego inicjatywy. Mówiąc o Westbamie, trzeba wspomnieć o takich kawałkach jak Agharta, Beatbox czy Hard Times.

Westbam headlinerem 21. edycji cyklu HISTORY OF TECHNO
Westbam /fot. via Facebook

Maximilian Lenz aka Westbam jest kolejnym headlinerem doskonale przyjętej na polskim podwórku imprezy HISTORY OF TECHNO. Cykl skupia się na zapraszaniu postaci mających niebagatelny wpływ na muzykę techno – na poprzednich edycjach pojawili się m.in. Moguai, Hardy Hard, DUNE, Dr. Motte czy Marusha. 5 listopada w poznańskim Projekt LAB za deckami obok Westbama pojawią się Banana Bomb, Cherry, Cousin Boneless i DJ Mariusha. Scenę barową na tej nocy przejmą Jezus Krychtus, Thomas Palec, Tommy i ya.khub.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Westbam | Rave The Planet 2022

WESTBAM | HISTORY OF TECHNO VOL. 21 – bilety

Dwie pierwsze pule na imprezę z Westbamem zostały całkowicie wyprzedane. Obecnie pozostała ostatnia, trzecia już parta biletów. Wejściówki na HISTORY OF TECHNO VOL. 21 w poznańskim Projekt LAB można obecnie zakupić w cenie 69 złotych za pośrednictwem strony Biletomat.pl.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →