DJ Assault już w ten weekend na jedynym występie w Polsce

Fot. via zedosbois.org
Eventpromo
DJ Assault już w ten weekend na jedynym występie w Polsce

To jeden z tych bookingów, który za szybko się nie powtórzy. Program artystyczny poznańskiego Projektu LAB zawsze stał pod znakiem odważnych decyzji pod względem zapraszanych gości. Rzadko u nas słyszani, niezwykle utalentowani, najczęściej mający niebagatelny wpływ na rozwój muzyki elektronicznej. DJ Assault w ten weekend to czyste złoto.

Projekt LAB z mocną końcówką roku

Poznański Projekt LAB świętuje 10-lecie istnienia. Ułożony program z okazji 10 YEARS OF PROJEKT LAB dosłownie pęka w szwach od znakomitych przedstawicieli elektroniki różnej maści. W jednym z najdłużej działających klubów w naszym kraju tylko na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy pojawili się tacy artyści, jak MELL G, Westbam, Luna Vassarotti, Commodo, Ancient Methods czy dBridge.

DJ Assault już w ten weekend na jedynym występie w Polsce
via Facebook

Projekt LAB, na ostatniej prostej w tym roku, zaprasza na kolejne elektroniczne doświadczenia. W ciągu najbliższych tygodni w murach poznańskiego klubu pojawi się projekt z lżejszą muzyka elektroniczną – Garden of God, na cyklu SZEPTY zagra FRANCK, Nowy Rok przywitamy zaś z konkretnym uderzeniem na ostatnim w tym miejscu sylwestrze. Prawdziwa gratka czek na nas jednak w nadchodzący weekend, kiedy skonfrontujemy się z absolutną legendą z Detroit – DJ Assault.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

DJ Assault w LABie

Już 10 grudnia DJ Assault wystąpi na jedynym występie w naszym kraju. Ta żywa legenda muzyki z Detroit dała początek ważny nurtom w świecie elektronicznej muzyki tanecznej – ghettotech czy booty music. Wraz z producentem Mr. De’ założyli wytwórnie Electrofunk Records oraz Assault Rifle Records, będące kopalniami elektronicznych skarbów. Po 2000 roku drogi obydwu muzyków rozeszły się, a DJ Assault założył własne wydawnictwo – Jefferson Ave.

DJ Assault już w ten weekend na jedynym występie w Polsce
fot. via dancewax.net

DJ Assault jest światowym królem muzyki booty. Umiejętnie łączy elektro bity z elementami hardcore’u i odważnymi, pełnymi seksualności tekstami. Pochodzący z Detorit DJ Assault stworzył unikalne, rozpoznawalne na całym świecie brzmienie. Z mnóstwem uznanych hitów, takich jak Ass N Titties i Sex On The Beach na czele swojego obszernego katalogu, DJ Assault spędził ostatnie kilka dekad na budowaniu swojego dziedzictwa. W poznańskim LABie wystąpi obok takich DJ-ów, jak Feelaz, QND, Lux Familiar, Mifi, Młoda Polska i Alegria. Za after odpowiedzialny będzie niezawodny duet KOREA. Wlotki na wydarzenie można nabyć na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →