Projekt LAB świętuje 10-lecie istnienia. Znamy program na najbliższe miesiące

via ra.com
Eventpromo
Projekt LAB

10. urodziny klubu to nie przelewki. Tak zacnym jubileuszem może pochwalić się jedna z ciekawszych poznańskich miejscówek z przekrojową muzyką elektroniczną – Projekt LAB. Znamy rozkład jazdy na najbliższe 2 miesiące.

Projekt LAB – 100 lat niech żyje nam

Intensywnie zapowiadają się najbliższe miesiące w poznańskim Projekt LAB. W końcu 10-lecie zobowiązuje. Ułożony program z okazji 10 YEARS OF PROJEKT LAB dosłownie pęka w szwach od znakomitych przedstawicieli elektroniki różnej maści. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Mocarny, jeden z ważniejszych bookingów w murach LABu już za nami – do Poznania przyjechał Ancient Methods we własnej osobie.

Czytaj także: Westbam headlinerem 21. edycji cyklu HISTORY OF TECHNO

Co w kolejnych miesiącach? Skompletowany line-up zadowoli fanów technicznego grania, to w końcu domena tego miejsca – prezentowanie klasyków i nowego spojrzenia na muzykę elektroniczną. DJ Mell G, Wixapol, Garden of God, DJ Assault czy Westbam – winszujemy tak kolorowemu programowi, życząc kolejnych lat w kreowaniu przestrzeni z muzyką elektroniczną dla każdego.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Projekt LAB
Projekt LAB / fot. via Facebook

Dzięki naszym laborantom udało nam się przeżyć zawieruchę ostatnich lat i dotrwać do 10. urodzin! Jesienny program „na dekadę” stworzony wraz z zaprzyjaźnionymi promotorami po prostu musiał być zajebisty i oddawać ducha naszego miejsca. Byli poważni techno zawodnicy jak Ancient Methods czy Lag, przed nami postacie, które dopiero niedawno zatrząsnęły sceną jak choćby Dj Mell G czy Franck. Nie zabraknie nostalgicznych legend jak Westbam i Dj Assault. Dubstepowcy grzeją się na występy Commodo i Madam X, a dramenbejsiarze na live act dBridge’a. Tygiel rozmaitości, każdego weekendu możesz przeżyć inną przygodę, nie ograniczając się do jednego czy dwóch gatunków

– Zariush.

DJ MELL G | Melt Festival 2022

Ten years of Projekt LAB – Autumn 2022

04.11 NAKED: MELL G
05.11 HISTORY OF TECHNO: WESTBAM
11.11 DUNGEON BEATS 019: COMMODO & MADAM X
12.11 ORAMICS: ALVA
18.11 WAVY: CHAMPION
19.11 BUNKAI: LUNA VASSAROTTI
25.11 WIXAPOL
26.11 DRUMOBSESION #90: DBRIDGE PRES. BLACK ELECTRIC LIVE % PARADOX LIVE

02.12 GAYA: DEAF CAN DANCE
03.12 FRONT: CHIMPO
09.12 DUB SYSTEM: ASHWAGUNDUB SS MEETS MIGHT HOWARD
10.12 DJ ASSAULT
16.12 GARDEN OF GOD
17.12 SZEPTY: FRANCKPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →