GAYA – nowy event w Projekt LAB

fot. Grażyna Biedroń by Bartek Smolarek
Eventpromo
GAYA

Już w najbliższy piątek miejsce, które znasz jako Projekt LAB stanie się krainą marzeń, a to wszystko dzięki Jakubowi Trociowi oraz poznańskiej didżejce Lili Hauser, którzy startują z nową serią imprez - GAYA. Sprawdźcie szczegóły!

GAYA mówi „halo, wiosna!”

Organizatorzy nowej serii eventów zapowiadają mnóstwo atrakcji oraz niezapomniane dźwiękowe i wizualne wrażenia:

Przed Tobą nowy cykl imprez wypełnionych atrakcjami, które pozostawią ślad w Twojej pamięci. Miejsce, które znasz jako LAB, stanie się krainą marzeń. Spotkasz tam Twoich ukochanych DJ-ów z okolicy. Towarzyszyć im będą zagraniczni goście, którzy rozgrzeją atmosferę w pełnej świateł i artystycznych zakamarków przestrzeni autorstwa Lili.

– napisali organizatorzy

Tak jest! Organizatorka i artystka wydarzenia Lili Hauser zaprojektowała wraz z Klaudyną Rajewską scenografię, która przypomina nowo postawioną mistyczną dżunglę. Z kolei o wizualizacje zadbają chłopaki: Marcin Bielaczyk, Roch Adamczak i Jakub Troć. Chapeau bas!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Grażyna Biedroń | HÖR – Mar 8 / 2022

Podczas pierwszej edycji tego wydarzenia organizatorzy zaproszą na scenę uznanych artystów zarówno lokalnej, jak i zagranicznej sceny, takich jak: Grażyna Biedroń, Nimm 2, Hubert Stan, Jaycob czy Rico Przybylski. Czego możecie się spodziewać po imprezach w ramach projektu GAYA?

Tajemnica to tajemnica! Gaya zaczaruje Cię blaskiem księżyca już w piątek 20.05.2022, kiedy minie północ.

– zapowiadają organizatorzy

Grażyna Biedroń – Alright

Zobacz także: Grażyna Biedroń. Nieoczywisty minimal pełny wrażliwości – Selekcja

GAYA w Projekt LAB – gdzie kupić bilety?

Bilety na to wyjątkowe i tajemnicze wydarzenie, które odbędzie się już w najbliższy piątek w klubie Projekt LAB na poznańskich Grochowych Łąkach, możecie nabyć w Biletomat. Do końca 19 maja lub do wyczerpania zapasów wejściówki dostępne będą w cenie 20 zł. W dniu imprezy – 30 zł.

Kup bilet na GAYA: Grażyna Biedroń, Nimm2, Lili Hauser

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →