Projekt LAB ogłosił program na jesień 2019

News

Paula Temple, Schacke, Pinch i wielu innych. Poznański klub Projekt LAB ogłosił najlepszy i najbardziej zróżnicowany program w swojej historii. Sprawdź, kto zagra tej jesieni!

Projekt LAB to najdłużej działający obecnie w Poznaniu klub z undergroundową muzyką. Jest też z pewnością najbardziej eklektyczny, jeśli chodzi o program imprez. Wydarzenia techno, house, drum and bass, dubstep, psytrance czy post genere mieszają się ze sobą i tak też będzie w jesiennym sezonie 2019 roku.

Projekt LAB Jesień 2019

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Projekt LAB, Poznań – plan na jesień 2019

Laboranci z poznańskich Grochowych Łąk wraz z zaprzyjaźnionymi promotorami zaprosili do swojego klubu m.in. jedną z obecnie największych gwiazd techno – Paulę Temple, legendę muzyki elektronicznej Thomasa P. Heckmanna znanego też jako DRAX czy jednego z największych reprezentantów basowej sceny z Bristolu – Pincha.

Projekt LAB w Poznaniu - program Jesień 2019

Program LABu to nie tylko uznani od lat artyści. Usłyszymy także najgłośniejsze nazwiska, które dopiero co namieszały na scenie. Nie można w tym kontekście nie wspomnieć o Schacke, twórcy hitu tych wakacji Kisloty People czy o jednym z najciekawszych postklubowych djów z Berlina – Simonie Kaiserze, hause’owej 박혜진 park hye jin czy gabberowym eksperymentatorze – Gabber Eleganza. Do tego urodziny DrumObsession, sesja soundsystemowa z Kho-Wa Dub System, a także Czeluść, Wixapol czy psytrance’owe Halloween.

Projekt LAB – jesień 2019

11.10 Verzerrung: REKA
12.10 DrumObsession: EQ50 with DJ Storm & Mantra
18.10 Kooky Music: Varhat
19.10 Projekt Labirynt: Pessimist
25.10 Taste The East: Textura Lviv Showcase
25.10 CZELUŚĆ
31.10 Psymolecule #1 dekos: Morfogeneza

02.11 Techniküm: MELANIA .
08.11 Brexit: Pinch
09.11 Wstrząs Substancja: Klinical
10.11 Gabber Eleganza
15.11 Dub System: Khoe-Wa Dub System
16.11 TRADE x Muzyka Nieheteronormatywna: Simon Kaiser
22.11 Oramics: Violet
23.11 Verzerrung: Thomas P. Heckmann aka DRAX
29.11 Techniküm: Schacke
30.11 DrumObsession: Clarity & Overlook

06.12 Digital Organism: Bordeaux Deep Family
07.12 Ruede Hagelstein live
13.12 WIXAPOL S.A.
14.12 CZELUŚĆ
20.12 Duszne Granie: 박혜진 park hye jin
21.12 Technokracja x Projekt LAB: Paula Temple

Technologia i techno

Projekt LAB przed wakacjami uzbroił się w nowy soundsystem, a we wnętrzu co rusz pojawiają się nowości, jak chociażby ostatnio zmapowana djka na głównej scenie. Ogłoszenie LABu na ten sezon kończy także zapowiedź innych działań skupionych wokół technologii czy ochrony środowiska.

W tym sezonie chcemy się skupić na mniej oczywistych niż tylko muzyka i zabawa aspektach kultury klubowej, jako ważnemu elementowi kształtowania światopoglądu nowego pokolenia – postaramy się by takie hasła jak sustainability czy diversity nie pozostały tylko hasłami i przypomnimy, że TECHNOlogia od zawsze szła w parze z TECHNO

– zapowiada klub.

Do zobaczenia w poznańskim LABie przy Grochowych Łąkach 5!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →