Baltra zapowiada premierę debiutanckiej płyty

News

Czołowy reprezentant lo-fi house w lipcu wyda swój longplay. Znamy już pierwszy singiel.

Michael Baltra dał się poznać jako nietuzinkowy producent, który potrafi nieoczywisty klimat swoich numerów przełożyć na występy na żywo. W Polsce mogliśmy zobaczyć go w akcji choćby na ubiegłorocznej edycji Soundrive Festival. W tym roku Baltra wrócił do Polski przy okazji wspólnej trasy z innym mocnym nazwiskiem sceny lo-fi/deep house. Chodzi oczywiście o Demuję.

Pochodzący z Nowego Jorku producent i didżej zapowiedział premierę albumu Ted na lipiec. Krążek zadedykowany będzie ojcu artysty, który nieoczekiwanie zmarł kilka miesięcy temu. Jak sam Baltra przyznaje, materiał przeszedł „wiele faz” przed zakończeniem nagrań. Wspomniane wydarzenie miało dominujący wpływ na ostateczne brzmienie krążka, na którym znajdziemy połączenie dotychczasowej twórczości Baltry z elementami minimal techno, ambientu czy drum’n’bass.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ted pojawi się nakładem wytwórni 96 and Forever. Album zapowiada singiel Ahead Of Time, gdzie gościnnie udzieliła się koreańska wokalistka, raperka i kompozytorka, Park Hye Jin.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →