Twój ulubiony set z Boiler Rooma od teraz na… kasecie? Baltra dzieli się rarytasem

Courtesy Of Baltra
News
Baltra

Kaseta magnetofonowa ma się najlepiej od lat, nie mogą więc dziwić mainstreamowe wydawnictwa na tym właśnie nośniku. Set z Boiler Rooma na kasecie? Nie wpadlibyśmy na to. Na szczęście żyjemy wśród artystów myślących inaczej, czego najlepszym przykładem jest najnowszy pomysł Baltry. Nie oglądaj Youtube'a, odpal kasetę! Sprawdź szczegóły.

Baltra – występ uwieczniony na kasecie

Zjawiska Boiler Rooma nie trzeba szerzej przedstawiać. Dla jednych innowacyjna platforma streamingowa i medialna potęga, która pozwala na jeszcze bliższy kontakt ze swoim ulubionym artystą, bez potrzeby wychodzenia z domu. Dla innych wypaczenie clubbingu, które już dawno zjadło własny ogon, niewiele mające wspólnego ze sztuką muzyki elektronicznej. Jedno jest pewne – raz na jakiś czas światło dzienne ujrzy muzyczna perełka.

Baltra
Baltra/ fot. Benji Geisler

Takim z pewnością jest występ amerykańskiego DJ-a i producenta podczas nowojorskiej odsłony Boiler Rooma z 2017 roku. Performance przeszedł do historii jako jeden z najlepszych housowych setów ze stemplem najpopularniejszego muzycznego streamingu na świecie. Pięć lat później Baltra na fali wznoszącej się świetności kasety magnetofonowej udostępnił pamiętną noc na kolekcjonerskim, wydawałoby się, zapomnianym źródle muzyki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Druga młodość kasety magnetofonowej

Baltra – dorastając w świecie MTV

Urodzony w Filadelfii, mieszkający obecnie w Nowym Jorku Baltra ostatnią dekadę spędził na doszlifowywaniu swojego brzmienia, bogatego w romantyzm i melancholię. Wypłynął na szersze wody dzięki eksplozji lo-fi house’u w 2010 roku. Był to okres, kiedy utwory Baltry osiągały milionowe odtworzenia na największych platformach streamingowych. Największe dzieło w dorobku Amerykanina, album Ambition z zeszłego roku, okazał się jednym z najciekawszych zjawisk współczesnej muzyki tanecznej.

Fani artysty z pewnością zacierają ręce z powodu jego najnowszego projektu, w którym Baltra przekuł YouTube’a na kasetę magnetofonową. Zainteresowanym radzimy pośpiech, zarejestrowany nowojorski Boiler Room pojawi się wyłącznie w nakładzie 100 sztuk.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →