Mall Grab i TSHA z nowymi remiksami tego samego utworu

News

Australijski producent nie zwalnia wydawniczego tempa. Po EP-ce oraz trzech singlach Mall Grab, czyli Jordon Alexander, kończy rok 2021 remiksem utworu londyńskiego projektu Model Man – Don’t Cry. 

Niebanalna propozycja

Mall Grab błyskawicznie rozwinął się w ciągu ostatnich kilku lat, stając się jednym z najbardziej rozchwytywanych artystów muzyki elektronicznej. Ostatnio wydał przykuwające uwagę single i EP-ki, takie jak Shall Not Fade czy Steel City Dance Discs. Działa także w autorskiej oficynie Looking For Trouble.

Świeżo wydany remiks powstał z inicjatywy TSHA – obiecującej młodej artystki, o której głośno w ostatnim czasie w brytyjskiej prasie muzycznej. Producentka, od niedawna związana ze sztandarową wytwórnią Ninja Tune, gdzie wydała swoją EP-kę, podesłała Mall Grabowi okrojoną wersję remiksu, a sam zainteresowany dorzucił do utworu swoje trzy grosze. Wokalu do utworu użyczyła Hamzaa, londyńska piosenkarka soul/R&B. W efekcie dostaliśmy radosny, taneczny radiowy kawałek, który można spokojnie puścić w klubie bądź w sklepie z ciuchami. 

Model Man – Don’t Cry Feat. Hamzaa (TSHA Remix)

Model Man – nowa twarz na brytyjskiej scenie

Wydany we wrześniu oryginalny singiel Don’t Cry znalazł się na debiutanckim albumie Model Mana, który otrzymał pochlebne recenzje w brytyjskich mediach. Mózgiem projektu jest Mark Brandon współpracujący z uznanymi producentami muzyki muzyki tanecznej, łącząc ambientową elektronikę z elementami kultury basowej. Od czasu premiery wydawnictwa londyński artysta zyskał wsparcie między innymi ze strony BBC Radio 1, Clash Magazine, Defected i swojego ulubieńca, Alana Fitzpatricka.

Model Man - Fot. fanpage artysty

Model Man – Fot. fanpage artysty

Ostatnio bilety na koncert Model Man w londyńskim Corsica Studios rozeszły się jak świeże bułeczki. Brandon ożywił swoje produkcje w zespole składającym się z basisty i klawiszowca Tommy’ego Galbally’ego oraz perkusisty Andy’ego Granta. Kolejny koncert artysty z zespołem odbędzie się 3 marca w klubie Hackney w norweskim Oslo.

Model Man – Don’t Cry (Mall Grab Remix)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →