TSHA z kolejnym singlem. Posłuchaj „Dancing In The Shadows”

fot. TSHA / YouTube
News

Wygląda na to, że jesień będzie należeć do TSHA. 7 października zostanie wydany jej debiutancki longplay Capricorn Sun pod szyldem uznanej oficyny Ninja Tune. Po bardzo dobrze przyjętych singlach Giving Up oraz Water nadszedł czas na kolejny nowy kawałek – Dancing In The Shadows nagrany wraz z Clementine Douglas.

TSHA – nadchodzi jej czas

Wielkimi krokami zbliża się premiera debiutanckiego albumu TSHA. Londyńska artystka ma za sobą bardzo udane miesiące, pełne świetnych występów oraz nagród i wyróżnień w rozmaitych plebiscytach. Przyszłość młodej didżejki i producentki jawi się jak najbardziej w różowych barwach – TSHA jest na fali i wraz z VTSS są obecnie czołowymi żeńskimi przedstawicielkami najnowszego brzmienia sygnowanego marką Ninja Tune. Tutaj też warto dodać, że TSHA, będzie twarzą wrześniowego numeru DJ Maga.

TSHA | Boiler Room x AVA Festival 2022

Koniecznie sprawdź: 9 DJ-ów i DJ-ek, którzy_re wnoszą nową energię do muzyki house

Nagrywana w ciągu ostatnich dwóch lat płyta będzie 12-utworową konkluzją tego, co TSHA prezentowała na EP-kach oraz singlach. Na papierze zapowiada się bardzo uniwersalna propozycja. Muzyka na albumie ma być emocjonalną mieszanką podziemnej elektroniki oraz popowej wrażliwości. I faktycznie, już wiemy, że to będzie wyjątkowo intymne wydawnictwo, ponieważ artystka podejmuje w nim osobiste tematy, jak na przykład odkrycie przez nią samą, że ma starszą siostrę. Pierwszy singiel zapowiadający płytę, Giving Up z udziałem Mafro, opowiadał o wyzwaniach, jakie napotykała ich relacja. Po usłyszeniu kolejnego singla, Dancing In The Shadows, nagranego z Clementine Douglas, który znów potwierdza słowa z prasówki o popowej stronie elektroniki, nie mamy wątpliwości, że muzyka TSHA często będzie gościć nie tylko na playlistach miłośników muzyki klubowej, ale też usłyszymy ją chociażby w sklepach odzieżowych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

TSHA – Dancing In The Shadows (feat. Clementine Douglas)


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →