Berlin Atonal powraca! Oto pierwsza zapowiedź

fot. Kraftwerk Berlin/Facebook
News
Berlin Atonal powraca! Oto pierwsza zapowiedź

Święto muzyki eksperymentalnej powraca do stolicy Niemiec. Berlin Atonal, po przeszło trzech latach nieobecności, ponownie ugości nas w legendarnym kompleksie Kraftwerk.

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa w końcu dostajemy pierwsze informacje na temat ósmej edycji Berlin Atonal. Na stronie facebookowej festiwalu pojawiła się zapowiedź przyszłorocznego wydarzenia.

Berlin Atonal i kompleks Kraftwerk

Berliński festiwal sięga swoją historią roku 1982, kiedy odbyła się pierwsza edycja tego wyjątkowego wydarzenia. Po ponad dwudziestu latach przerwy event powrócił w 2013 roku, tym razem zapraszając miłośników muzycznych eksperymentów do kompleksu Kraftwerk. Przestrzeń byłej elektrowni, ze swoim surowym, industrialnym klimatem, stała się nowym domem Berlin Atonal.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W trakcie pięciu dni festiwalu artyści i artystki z całego świata przedstawiają swoje prace z pogranicza sztuk wizualnych i dźwiękowych. Była elektrownia staje się wówczas miejscem, w którym zacierają się granice między performancem, instalacją, DJ setem a koncertem.

Choć festiwal od trzech lat nie odbył się pod swoim oficjalnym szyldem, nie oznacza to, że wszelkie inicjatywy grupy były w tym czasie wstrzymane. Na przełomie września i października ubiegłego roku Berlin Atonal zorganizował wystawę Metabolic Rift. Odpowiedzialną za nią była grupa światowej klasy artystek i artystów wizualnych oraz dźwiękowych. Wykorzystując do granic możliwości przestrzeń berlińskiego Kraftwerk, stworzyli interdyscyplinarny projekt, dalece wykraczający poza ramy pojedynczego medium.

Zwiedzający będą mieli okazję w małych grupach eksplorować przestrzeń wystawy, na którą składają się ponad dwa tuziny dzieł sztuki: od audiowizualnych performance’ów po rzeźbę in-situ, wideoart i wciągające przestrzenie dźwiękowe

– mówili o projekcie organizatorzy.

Berlin Atonal 2023

Jak na ten moment wiemy jedynie, że festiwal odbędzie się w przyszłym roku na terenie kompleksu Kraftwerk. Wciąż nie znamy jednak kluczowych szczegółów eventu. Organizatorzy zapowiedzieli jednak, że informacje dotyczące biletów, jak i formuły wydarzenia pojawią się na przestrzeni przyszłego miesiąca.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →