Brytyjska policja wypowiedziała wojnę rave’erom. Zgadnijcie, komu kibicujemy?

News
Źli rave'erzy znów chcą zniszczyć świat, ale dzielna policja nas obroni

Umundurowani i ubrani po cywilnemu policjanci regularnie patrolują obszary, które zostały zidentyfikowane jako potencjalne cele organizatorów rave’ów oraz namawiają okolicznych mieszkańców do współpracy.

Źli rave’erzy znów chcą zniszczyć świat, ale dzielna policja nas obroni

Brytyjska policja w Devon i Kornwalii rozpoczęła współpracę z właścicielami gruntów, aby uczynić je „bardziej nieatrakcyjnymi” do rave’u.

Wiemy, jakie nieszczęście rave’y mogą spowodować dla pobliskich mieszkańców, z głośną muzyką utrzymującą ludzi w świadomości przez wiele godzin. Nielegalne imprezy również znacząco wpływają na zwierzęta gospodarskie i dzikie, a często ich uczestnicy pozostawiają ziemię poważnie uszkodzoną

tłumaczy szef policji w Devon, Ian Drummond-Smith.

W jaki sposób mundurowi chcą dokładnie walczyć z rave’ami? Patrolują ulice w służbowych oraz prywatnych samochodach i namawiają okolicznych mieszkańców i rolników do… donoszenia na „podejrzane sytuacje”, do których zaliczane są:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

– pojawiające się pojazdy przewożące sprzęt nagłaśniający;

– niezwykły wzrost ruchu drogowego na obszarach wiejskich;

– duże zgromadzenia ludzi w nietypowych miejscach późno w nocy (np. pola uprawne, otwarte tereny lub opuszczone budynki);

– pojawianie się nietypowych wydarzeń na Facebooku organizowanych w okolicy.

Fot. Adrian Jasper

Szpiedzy z Krainy Deszczowców

Mieszkańcy Devon i Kornwalii mogą więc poczuć się jak prawdziwi detektywi, a nawet zabawić się w Szpiegów z Krainy Deszczowców i spróbować dostać się w szeregi rave’erów, aby potem zadenuncjować ich odpowiednim służbom. Co za przygoda!

Jeśli ludzie zauważą, że coś jest nie tak, to powinni zgłosić to do nas, dzwoniąc pod numer 101, lub jeśli widzą organizatorów ustawiających sprzęt, zadzwonić pod numer 999. Zachęcamy również do zgłaszania wszelkich nielegalnych działań do organizacji charytatywnej CrimeStoppers – albo poprzez ich stronę internetową, albo dzwoniąc pod numer 0800 555 111

namawia policja.

Tymczasem w styczniu tego roku w Kornwalii odbył się już jeden ogromny rave, po którym pojawiło się wiele pozytywnych reakcji mieszkańców. Mówili oni mediom, że rave’owcy byli „niezwykle uprzejmi” i że po sprzątnięciu po sobie okolica była czysta jak nigdy.

Jedna z mieszkanek skomentowała wówczas:

Gdybym nie była starą panną i nie było zimno, dołączyłabym do nich!


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →