5 lat to stanowczo za długo. LCD Soundsystem powracają z nowym kawałkiem

Fot. Variety.com
News
LCD Soundsystem - come back, na który wszyscy czekamy

LCD Soundsystem nagrali utwór New Body Rhumba na potrzeby nowego filmu Noaha Baumbacha.

LCD Soundsystem – comeback, na który wszyscy czekamy

Jak donosi amerykański magazyn Variety, nowa piosenka LCD Soundsystem znajdzie się w nadchodzącym filmie Noaha Baumbacha White Noise, który trafi na Netflixa. Numer zatytułowany New Body Rhumba to pierwsze nowe oryginalne nagranie od zespołu od czasu comebackowego albumu American Dream z 2017 roku. New Body Rhumba zostanie oficjalnie wydany jako singiel w tym roku, nie znamy jednak dokładnej daty jego pojawienia się.

American Dream to czwarty studyjny album amerykańskiej formacji, który powstał po ich kulminacyjnym rozstaniu w 2011 roku. James Murphy i spółka początkowo pożegnali się występem w Nowym Jorku, który został później udokumentowany na boxsecie (5xLP) zatytułowanym The Long Goodbye: LCD Soundsystem Live at Madison Square Garden.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W zeszłym roku LCD zagrali kilka koncertów w USA, a mianowicie na Brooklynie. W 2022 roku zespół dał kilka fantastycznych występów w Bostonie, Filadelfii, Oakland i San Francisco. W marcu Murphy podzielił się zaś z fanami nowymi wieściami na temat swojego projektu i wskazał, że nowa muzyka jest już w drodze i niedługo wszyscy ją usłyszymy.

LCD Soundsystem – Dance Yrself Clean

Biały hałas

White Noise to czarna komedia Noaha Baumbacha, reżysera cenionej Historii małżeńskiej. W rolach głównych zobaczymy fantastyczną parę aktorów – Adama Drivera i Gretę Gerwig. Film zadebiutuje już za chwilę, bo 31 sierpnia na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji.

W filmie poznajemy profesora i zarazem eksperta od historii nazistowskich Niemiec, który odczuwa paniczny lęk przed śmiercią. Zwiastun produkcji możecie zobaczyć poniżej:

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →