PREMIERA: VTSS – „Body Mind Hell” [wideo]

fot. VTSS / YouTube [edit. Adam Dąbrowski]
News

Po głośnych Make You Scream oraz Incredibly Annoying czas na prezentację trzeciego kawałka z nadchodzącej EP-ki VTSS - Circulus Vitiosus. Sprawdźmy, co nowego ma dla nas artystka w Body Mind Hell!

VTSS – nowa Emika?

Jak napisała sama artystka w mediach społecznościowych, to właśnie Body Mind Hell jest jej ulubionym kawałkiem z nadchodzącej czteroczęściowej EP-ki dla londyńskiego Ninja Tune. Nie chciałbym wyciągać zbyt pochopnych wniosków, ale mam wrażenie, że wraz z prezentacją utworów z Circulus Vitiosus VTSS stała się dla legendarnej londyńskiej wytwórni jakby… nowym, współczesnym wcieleniem Emy Jolly, czyli Emiki. Ta brytyjska producentka na początku lat 2010 wywołała sensację swoim eklektycznym, abstrakcyjnym podejściem do takich gatunków jak dubstep czy trip-hop. Teraz mamy Martynę Maję, która podobnie jak wcześniej wspomniana artystka, ponownie używa swojego wokalu i bawi się konwencją. Electropopowy bit jest dość zwolniony i może nastrojowo przypominać np. to, co ostatnio zaprezentował Schacke na Apocaliptic Decadence, czyli coś, co woła Cię w czeluście klubu. Klip do nowego kawałka wyreżyserował Jak Payne.

VTSS – Body Mind Hell

Ostatnią niewiadomą jest kawałek Notoriously Fast, który prawdopodobnie zostanie wydany wraz z klipem w dniu premiery miniwydawnictwa Circulus Vitiosus, czyli 16 września.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →