Charlotte De Witte przeprasza 50 tysięcy fanów. O co chodzi?

Fot. Maarten De Bouw
News
Charlotte de Witte zagra wielkie show

„Cały mój zespół miał złamane serca i był we łzach" – napisała Charlotte De Witte w mediach społecznościowych o swoim pechowym secie na Pukkelpop.

Pechowy wieczór dla Charlotte De Witte

Dla każdego artysty problemy techniczne podczas występu live to prawdziwy koszmar. Szczególnie jeśli pojawiają się one podczas naprawdę ważnego show. To właśnie spotkało znaną belgijską producentkę i DJ-kę Charlotte de Witte podczas jej występu Pukkelpop w rodzinnej Belgii.

Artystka miała dać 20 sierpnia fantastyczne show zamykające cały festiwal dla 50 000 ludzi, które zapowiadane było wcześniej jako „naprawdę coś specjalnego i wyjątkowego”. Charlotte De Witte jednak ostatecznie nie zagrała tak, jak chciała.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Byłam bardzo pewna co do setu, który dla was przygotowałam. Wiedziałam, w jakim kierunku chcę pójść, żeby dać wam seta na główną scenę, jednocześnie szanując kulturę klubową, którą tak bardzo kocham. Niestety, pojawiło się wiele problemów technicznych, które zakłóciły historię, jaką chciałem opowiedzieć. Cztery cięcia dźwięku, zmiana miksera w połowie setu, niedziałające efekty… Koszmar. Rozczarowanie jest ogromne. To niezwykle bolesne widzieć, jak coś rozpada się na twoich oczach, poza twoją kontrolą. Cały mój zespół miał złamane serca i był we łzach

– napisała producentka w mediach społecznościowych do zawiedzionych fanów Charlotte De Witte.

Fot.  Maarten De Bouw

Impreza i tak była

Charlotte po kilku próbach kontynuowania koncertu w końcu zrzuciła słuchawki w stanie totalnej irytacji. Mimo to zaczęła grać ponownie i udało jej się dodać dziesięć minut do swojego setu w ramach „rekompensaty”. Ale poczucie porażki pozostało z nią już do samego zejścia ze sceny.

Na pechowe wydarzenie zareagował także Frederik Luyten – rzecznik Pukkelpop:

Podczas setu Charlotte musieliśmy poradzić sobie z problemami technicznymi na głównej scenie. To są rzeczy, które mogą się zdarzyć i nikt nie ponosi winy. Czas był oczywiście bardzo niefortunny. Ważne jest jednak to, że Charlotte mimo pecha zrobiła z tego świetną imprezę. Fantastycznie było widzieć, jak publiczność wciąż stała i tańczyła. Oczywiście chcieliśmy dać jej szansę na dokończenie seta, dlatego „zagrała” dziesięć minut „dłużej”.

Charlotte de Witte – Reflexions / Age of Love ~technical issues~ Live at Pukkelpop 2022


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →