Eric Prydz po raz pierwszy zagra na żywo pod wszystkimi swoimi trzema aliasami

Fot. Materiały promocyjna
News
Eric Prydz z nowym kawałkiem na lato 

Eric Prydz zagra na żywo pod wszystkimi swoimi trzema aliasami. Impreza o nazwie ARC Festival odbędzie się we wrześniu w Union Park w Chicago.

Eric Prydz i jego potrójna osobowość

W weekend Święta Pracy, który obchodzony jest w Stanach Zjednoczonych 4 i 5 września, wystartuje w Chicago nowy, cykliczny festiwal z muzyką elektroniczną ARC Festival. Organizatorzy eventu właśnie ogłosili line-up. Wśród zapowiedzianych wykonawców znaleźli się m.in.: Camelphat, Deborah de Luca, Hot Since 82, Derrick Carter, DJ Heather, Nicole Moudaber i The Martinez Brothers. Publiczność będzie mogła również podziwiać liczne instalacje artystyczne, które pojawią się w Union Park.

Swoją obecność na evencie potwierdził Eric Prydz, który po raz pierwszy w swojej karierze wystąpi pod wszystkimi swoimi  pseudonimami (Cirez D i Pryda) na jednej imprezie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

ARC ma ambicje stać się jednym z najważniejszych festiwali na amerykańskiej ziemi – możemy przeczytać w informacji prasowej.

Eric Prydz i jego potrójna osobowość

ARC Festival rusza we wrześniu

Chętne osoby mogą już teraz zapisać się do ekskluzywnej przedsprzedaży biletów na stronie internetowej ARCmusicfestival.com. Bilety w normalnej sprzedaży będą dostępne w sprzedaży od 15 kwietnia.

Eric Prydz zapowiedział również swoją obecność  na festiwalu Parklife w Manchesterze (wrzesień), u boku ulubieńca brytyjskiego techno, Carla Coxa oraz Honey Dijon, Bicep, Disclosure, Kaytranady i wielu innych.

Eric Prydz – OpusPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →