Eric Prydz po raz pierwszy zagra na żywo pod wszystkimi swoimi trzema aliasami

Fot. Materiały promocyjna
News
Eric Prydz i jego potrójna osobowość

Eric Prydz zagra na żywo pod wszystkimi swoimi trzema aliasami. Impreza o nazwie ARC Festival odbędzie się we wrześniu w Union Park w Chicago.

Eric Prydz i jego potrójna osobowość

W weekend Święta Pracy, który obchodzony jest w Stanach Zjednoczonych 4 i 5 września, wystartuje w Chicago nowy, cykliczny festiwal z muzyką elektroniczną ARC Festival. Organizatorzy eventu właśnie ogłosili line-up. Wśród zapowiedzianych wykonawców znaleźli się m.in.: Camelphat, Deborah de Luca, Hot Since 82, Derrick Carter, DJ Heather, Nicole Moudaber i The Martinez Brothers. Publiczność będzie mogła również podziwiać liczne instalacje artystyczne, które pojawią się w Union Park.

Swoją obecność na evencie potwierdził Eric Prydz, który po raz pierwszy w swojej karierze wystąpi pod wszystkimi swoimi  pseudonimami (Cirez D i Pryda) na jednej imprezie.

ARC ma ambicje stać się jednym z najważniejszych festiwali na amerykańskiej ziemi – możemy przeczytać w informacji prasowej.

Eric Prydz i jego potrójna osobowość

ARC Festival rusza we wrześniu

Chętne osoby mogą już teraz zapisać się do ekskluzywnej przedsprzedaży biletów na stronie internetowej ARCmusicfestival.com. Bilety w normalnej sprzedaży będą dostępne w sprzedaży od 15 kwietnia.

Eric Prydz zapowiedział również swoją obecność  na festiwalu Parklife w Manchesterze (wrzesień), u boku ulubieńca brytyjskiego techno, Carla Coxa oraz Honey Dijon, Bicep, Disclosure, Kaytranady i wielu innych.

Eric Prydz – Opus

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Eric Prydz wypuścił 2 nowe kawałki

25 maja 2020
Eric Prydz po raz pierwszy zagra na żywo pod wszystkimi swoimi trzema aliasami

Eric Prydz wyda w maju nowe kawałki

15 maja 2020
Eric Prydz po raz pierwszy zagra na żywo pod wszystkimi swoimi trzema aliasami

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.