Charles D. debiutuje na Pryda Presents ze swoim nowym singlem

News
Utwór zatytułowany You spodobać powinien się wszystkim wielbicielom melodyjnego i przestrzennego techno. Charles D. i Eric Prydz

Charles D. wypuścił utwór zatytułowany You, który powinien spodobać się wszystkim wielbicielom melodyjnego i przestrzennego techno.

Reklama

Charles D. i Eric Prydz

Producent Charles D. dołącza do takich postaci jak Camelphat, Cristoph i TOnjA, którzy zasilają słynne Pryda Presents. Informacją o tym fakcie podzielił się w mediach społecznościowych sam Eric Prydz.

Pochodzący z Brooklynu producent o ksywie Charles D., to wschodząca gwiazda techno. Na artystę szczególną uwagę zwrócił właśnie Eric Prydz, który zaoferował mu szeroką współpracę. W 2019 roku EPka artysty Amplify stała się najlepiej sprzedającym się krążkiem Deep Tech Los Angeles Records. Ten sam utwór spędził też aż 50 dni w zestawieniu Beatport Top 100. Rok 2020 jest dla Charlesa D. bardzo aktywny. Do końca listopada wydał on już kilka singli i EPek.

Prawie 7-minutowy kawałek You wypełniony jest hipnotycznymi liniami melodycznymi, kojącym wokalem i narkotycznym bitem. Możecie go sprawdzić poniżej.

Charles D. – You

Co nowego u Erica Prydza?

Przypomnijmy, że w październiku Eric Prydz wypuścił singiel Nopus, będący monumentalną, euforyczną kompozycją z wirującymi syntezatorami i wyrazistą linią melodyczną. Podobnie jak legendarne Opus Prydza z 2015 roku, które doprowadziło do jego debiutanckiego albumu o tym samym tytule, Nopus pojawiał się już pod koniec występów artysty. Punktem wyjścia jest tu zabawa wyrażeniem „not Opus” = „NOPUS” .

Eric Prydz

Eric Prydz

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Eric Prydz wypuścił 2 nowe kawałki

25 maja 2020
Charles D. debiutuje na Pryda Presents ze swoim nowym singlem

Eric Prydz z nowym kawałkiem

26 października 2020
Charles D. debiutuje na Pryda Presents ze swoim nowym singlem

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.