Eric Prydz w czołówce najdrożej sprzedawanych płyt w historii

via Facebook
News
Eric Prydz

Licytacja winyla Erica Prydza Opus na platformie Discogs osiągneła pułap dwóch tysięcy dolarów. Limitowana edycja płyty była jedną z 30 najdroższych pozycji w czerwcu. Sprawdź szczegóły.

Eric Prydz. Performer totalny

Eric Prydz jest jednym z najpopularniejszych DJ-ów i producentów w kręgach muzyki tanecznej. Ostatnimi czasy Szwed dał się poznać jako wybitny performer, dając jedne z najbardziej oszałamiających pod względem wizualnym show na świecie. Koncerty pod nazwą HOLO stanowią techniczną ucztę dla zmysłów, w której pierwsze skrzypce odgrywają wizualizacje. HOLO to nic innego jak niesamowite holograficzne show z najnowocześniejszymi wizualizacjami i efektami świetlnymi. Wrażenie skutkuje immersyjnym doświadczeniem, jakiego jeszcze nie widzieliśmy. Zresztą, spójrzcie sami.

Eric Prydz – HOLO (Intro), Londyn

Płyta w cenie ekskluzywnych wakacji

Limitowane tłoczenie albumu Erica Prydza Opus z 2016 roku sprzedało się za łączną sumę 2000 dolarów. Licytacja odbyła się na amerykańskiej internetowej bazie dyskografii Discogs. Sprzedaż miała miejsce w czerwcu tego roku, a ostateczna kwota sprawiła, że była to 24. najdroższa płyta zakupiona za pośrednictwem platformy w tym miesiącu. Album Opus w momencie premiery został ograniczony do 500 sztuk i był dostępny wyłącznie dla osób, które zamówiły płytę w przedsprzedaży. Album został wydany na 180-gramowym winylu, zawierał również ręcznie numerowaną i podpisaną wkładkę artystyczną.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Eric Prydz
Eric Prydz / fot. via Facebook

Czytaj także: Długo oczekiwany singiel Erica Prydza

Abba, Bob Dylan, Pink Floyd – albumy tych wykonawców znalazły się na szczycie najdrożej sprzedanych ostatnio krążków. Poważni kolekcjonerzy zaopatrzyli się również w szeroką gamę tytułów jazzowych. Klasyczne płyty Erica Dolphy’ego, Joe Hendersona i Johnny’ego Griffina znalazły się w pierwszej trzydziestce.

Jednym z wyróżniających się wydawnictw ostatnich czasów jest Melody A.M. zespołu Röyksopp. Ta konkretna wersja jest dość rzadka, została bowiem wyprodukowana w stu ręcznie numerowanych egzemplarzach. Na okładce znajdują się szablony Banksy’ego, najbardziej tajemniczego artysty ulicznego na świecie. Inne wydawnictwa w bazie danych posiadające grafiki od Banksy’ego za każdym razem lądowały na szczycie wydawnictw sprzedawanych za kolosalne sumy.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →