The Store Explorer – nowa inicjatywa Discogs

fot. Discogs
Lifestyle News
Discogs

Z okazji zbliżającego się Miesiąca Niezależnych Sklepów Muzycznych firma Discogs uruchamia katalog niezależnych sklepów płytowych na całym świecie. Tym samym baza udostępni nam wyselekcjonowaną kolekcję po poszczególnych sklepach, prezentując różne ciekawe miejsca, aby zachęcić ludzi do ich odwiedzania i wspierania. Sprawdźcie szczegóły!

Discogs na ratunek sklepom muzycznym

Nowa inicjatywa ma na celu podkreślenie znaczenia niezależnych sklepów płytowych i ich wkładu w kulturę muzyczną. Zgodnie z tym corocznie w czerwcu będzie się odbywał Miesiąc Niezależnych Sklepów Płytowych. W komunikacie prasowym firma Discogs poinformowała, że ​​rozpoczyna wyjątkowy miesiąc, aby pomóc sklepom w „poszukiwaniu sposobów na dalszy rozwój w obliczu inflacji, globalnej pandemii i zakłóceń w łańcuchu dostaw”.

Behind The Counter UK 2022 Trailer

W ramach pierwszej edycji tej inicjatywy Discogs uruchomi The Store Explorer – internetowy katalog prezentujący tradycyjne sklepy muzyczne na całym świecie, który będzie aktualizowany przez cały rok. Uczestniczące sklepy otrzymają również cyfrową odznakę weryfikującą sprzedawców na rynku Discogs, którzy pracują w fizycznych sklepach z płytami. Niezależni właściciele sklepów otrzymają również dostęp do nadchodzącej wirtualnej konferencji dla uczestniczących właścicieli niezależnych sklepów płytowych, a więcej szczegółów na ten temat zostanie ujawnionych w nadchodzących tygodniach. Do udziału zaproszonych zostanie ponad 4000 niezależnych sklepów muzycznych. Ci, którzy chcą się zaangażować, mogą zgłosić się tutaj.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zobacz także: Drugi sezon Munocastu – czas, start! A_GIM: „Autorytety muzyczne zastąpił Spotify”

Discogs (skrót od discographies) to strona internetowa i baza danych z crowdsourcingu informacji o nagraniach audio, w tym o wydaniach komercyjnych, promocyjnych, bootlegach lub wydaniach poza wytwórniami. Chociaż witryna została pierwotnie stworzona w celu stania się największą internetową bazą danych muzyki elektronicznej, obecnie zawiera wydania we wszystkich gatunkach i we wszystkich formatach. Według danych z 2 maja 2022 baza Discogs zawiera ponad 15,1 miliona wydań, ponad 8 milionów artystów z ponad 1,8 miliona wytwórni, pochodzących z ponad 628 000 kont użytkowników — przy czym liczby te stale rosną.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →