Eric Prydz: mamy długo oczekiwany singiel

Fot. Materiały promocyjne
News

Wyczekiwany utwór All Night Erica Prydza w końcu trafił do sieci. Posłuchajcie.

Eric Prydz z nowym kawałkiem na lato

Szef wytwórni Erica PrydzaPresents w zeszłym miesiącu zapowiedział za pośrednictwem Twittera, że kawałek, na który czekało wielu fanów  muzyka w końcu trafi do Internetu. Słowo stało się ciałem i już możemy odsłuchać All Night w serwisach streamingowych. Eric Prydz wypuścił nagranie pod swoim pseudonimem Tonja Holma.

All Night był dostępny do tej pory w sieci w różnych formatach od 2018, ale nigdy nie były to oficjalne wersje utworu. Wypuszczenie kawałka następuje chwilę po wydaniu Nopus – innego pożądanego utworu Prydza, który był udostępniany nieoficjalnie pośrednictwem mediów społecznościowych przez ponad pół dekady.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tonja Holma – All Night

Eric Prydz – będą koncerty i inne aktywności DJ-a

Eric Prydz ogłosił niedawno, że w sierpniu wystąpi w Los Angeles, dodając tym samym nową datę do amerykańskiego harmonogramu, który obejmuje już cztery wydarzenia w ciągu dwóch weekendów w Nowym Jorku. Ujawnił również, że wystąpi w PRISM Sensorium Galaxy, wirtualnej destynacji dla wydarzeń muzycznych w ramach większego, wciągającego metawersum. Od momentu ogłoszenia projektu w 2020 roku, przed gorącym oczekiwaniem na uruchomienie, platformie udało się stworzyć potężny skład, w którym znaleźli się: Charlotte de Witte, David Guetta, Carl Cox, Armin van Buuren, Black Coffee i właśnie Eric Prydz.

Sprawdźcie także: Sensorium Galaxy ogłasza DJ Set z udziałem Charlotte de Witte

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →