Sensorium Galaxy ogłasza DJ Set z udziałem Charlotte de Witte

Fot. Materiały promocyjne
News

Belgijska tytanka techno, Charlotte de Witte, wystąpi w metawersum PRISM.

Charlotte De Witte w imponującym projekcie

Sensorium Galaxy jest wiodącą wirtualną destynacją w przestrzeni muzyki elektronicznej. Od momentu ogłoszenia w 2020 roku, przed gorącym oczekiwaniem na uruchomienie, platformie udało się stworzyć potężny skład, w którym znaleźli się: David Guetta, Carl Cox, Armin van Buuren, Black Coffee i Eric Prydz.

Ostatnią artystką, która dołączyła do składu, nazwanego The Chosen Ones, jest Charlotte de Witte. Ceniona belgijska artystka techno została potwierdzona do poprowadzenia serii ekskluzywnych występów w PRISM, świecie w metawersum Sensorium Galaxy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Charlotte de Witte x Sensorium Galaxy

Charlotte de Witte pisze o „nowym rodzaju show”

Niezależnie od tego, czy jestem DJ-em, czy producentem, zawsze szukam nowych sposobów na wykorzystanie mojej kreatywności i dotarcie do głębszych warstw emocji w muzyce elektronicznej. Chcę, żeby ludzie pamiętali to doświadczenie po tym, jak zgasną światła. Współpraca z Sensorium Galaxy to świetna okazja, aby dostarczyć zupełnie nowy rodzaj show z tą samą pasją, którą staram się wnosić na wszystkie moje koncerty IRL – napisała de Witte w informacji prasowej.

Oprócz występów VR, de Witte została włączona do międzynarodowej kampanii marki Sensorium Galaxy dla filmu The Chosen Ones, wyreżyserowanego przez wielokrotnie nagradzanego holenderskiego reżysera Rogiera Schalkena.

Więcej na temat projektu przeczytacie tutaj.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →