Charlotte De Witte ze statuetką najlepszej producentki roku 2020

News
Charlotte De Witte w imponującym projekcie

Charlotte De Witte zdobyła 1. miejsce w konkursie Red Bull Elektropedia Awards 2020. O przyznaniu artystce wyróżnienia zadecydowali sami słuchacze.

Charlotte De Wite – królowa techno czy kolorowa wydmuszka?

Rok 2020 lubi nas zaskakiwać w wielu aspektach. Również w tych stricte muzycznych. I tak na przykład, statuetkę najlepszej producentki w konkursie Red Bull Elektropedia Awards zdobyła Charlotte De Witte. Belgijka, wcześniej znana jako Raving George, to postać dość kontrowersyjna na elektronicznej scenie,  z jednej strony przez niektórych nazywana jest królową mrocznego techno, a przez innych brana jest niezbyt na serio. Tym bardziej przyznanie jej 1. miejsca w konkursie Red Bulla budzi spore emocje, zwłaszcza, że na artystów mogli głosować słuchacze. Sama zainteresowana nie kryje radości ze zdobytego wyróżnienia.

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy słuchają mojej muzyki, jak i całemu swojemu zespołowi, który ciężko pracował wraz ze mną, aby zbudować lepszą i silniejszą przyszłość. Podziękowania należą się również dla Dave’a, który pomaga mi w miksowaniu oraz w  masteringu i zawsze popycha moje produkcje na wyższy poziom. Na koniec podziękowania dla wszystkich za wiarę we mnie. Ta nagroda daje mi dużo energii i wymierza porządnego kopa w tyłek na przyszły rok – napisała na Instagramie Charlotte De Witte

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Charlotte de Witte – New Form III – Rave On Time | Beatport Live

Charlotte De Wite – na scenie od 10 lat

Pierwsze zawodowe kroki De Witte zaczęła stawiać w 2010 roku. O artystce zrobiło się po raz pierwszy naprawdę głośno po wypuszczeniu singlaYou’re Mine w 2015 roku, w którym wystąpił gościnnie Oscar and the Wolf. Utwór ten do dzisiaj zgromadził ponad 20 mln odsłon na platformie YouTube. W 2016 roku Charlotte zaczęła odchodzić od tworzonego do tej pory przez siebie house’u i skierowała swoje muzyczne zainteresowania w stronę techno. Wylansowała też własną markę – KNTXT, odpowiedzialną m.in. za organizację imprez w słynnym, belgijskim klubie Fuse. W tym roku artystka wydała aż 3 EPki. Ostatnia z nich nosi tytuł Rave On Time (pisaliśmy o niej tutaj). Producentka zdobyła również w tym roku 1. miejsce w zestawieniu Alternative TOP 100 DJs , za które odpowiadają  i DJ Mag i Beatport.

Charlotte de Witte

W pozostałych kategoriach  nagród Red Bull Elektropedia Awards 2020 triumfowali:

Artysta roku

Lous and The Yakuza

Najlepszy album roku

Zwangere Guy – BRUTAAL

Najlepsza EPka roku

Ashley Morgan – LETGOLETGOLETGO

Najlepszy utwór roku

Hamza ft. Damso – God Bless

Najlepszy remix roku

Tsar B – Alibi (Susobrino Remix)

Powiew świeżości na scenie

David Numwami

Najlepsze video roku

Eefje de Visser – Bitterzoet (Tobi Jonson)

Nagroda Marc Meulemans

Zwangere Guy – BRUTAAL (TOYKYO & Sebastian Steveniers)

Najlepsza wytwórnia roku

Fake Records

Najbardziej obiecujący artysta roku

MEYY

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →