Kolejna wspólna produkcja Enrico Sangiuliano i Charlotte de Witte. Sprawdzamy

via facebook.com/charlottedewittemusic
News
Charlotte de Witte

Jedna z najpopularniejszych par w świecie DJ-skim - Enrico Sangiuliano i Charlotte de Witte - wypuszcza kolejną produkcję. Czy Reflection podbije listy przebojów w równie imponującym stylu, co remiks The Age of Love? Sprawdźcie sami.

Belgijsko-włosko koprodukcja

Najnowsza EP-ka zatytułowana Reflection to efekt drugiej, studyjnej współpracy pomiędzy Charlotte de Witte i Enrico Sangiuliano. Wydawnictwo opublikowano w oficynie należącej do włoskiego producenta NINETOZERO. W 2021 niezwykle popularna para dała światu remiks, który podbił wszystkie możliwe rankingi popularności. Interpretacja trance’owego klasyka The Age of Love uplasowała się na 1. miejscu najczęściej kupowanych tracków w kategorii techno (peak time/driving) na platformie Beatport.

Czytaj także: Charlotte de Witte i Enrico Sangiuliano dzielą się setem z Burning Man 2022

Od początku jego powstania zdania co do utworu były podzielone. Głosy krytyków podnosiły kwestię, że kultowych utworów nie powinno się na nowo aranżować. Zwolennicy z kolei twierdzili, że dzięki DJ-skim remiksom nawet legendarne tracki zachowują swoją świeżość i nie nudzą się ludziom, którzy oczekują od DJ-ów oryginalnie zagranych setów. 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

via facebook.com/charlottedewittemusic

Na najnowszej EP-ce Reflection znajdziemy łącznie trzy utwory. To również trzecia pozycja katalogowa w labelu NINETOZERO należącym do Enrico Sangiuliano. Jak brzmi? Zwolennicy muzyki obu DJ-ów/producentów z pewnością będą zadowoleni. To parkiety banger stworzony na wielotysięczne festiwale. Sam zainteresowany tak wypowiada się o kolejnej korelacji ze swoją belgijską połówką:

Pomysł na zrobienie wspólnego utworu pojawił się naturalnie, zaraz po zremiksowaniu The Age of Love w 2021 roku. Po narodzinach NINETOZERO zaprosiłem Charlotte do pracy nad koncepcją przy kolejnej EP-ce Reflection. Wspólnie w studiu napisaliśmy i nagraliśmy linię wokalną, łącząc nasze style ukierunkowane na parkietowe utwory. Kilka razy zagraliśmy Reflection i mamy wrażenie, że wyszło nam to całkiem dobrze. Jesteśmy niesamowicie podekscytowani tym wydawnictwem i nie możemy doczekać się kolejnych jego prób na wielkich soundsystemach. What’s your reflection? Find your direction

Enrico Sangiuliano & Charlotte de Witte – Reflection (Original Mix)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →