Przemiana Enrico Sanguliano? Nowa EP-ka z nowym brzmieniem Włocha

fot. Enrico Sanguliano / Facebook
Eventpromo News
enrico

Jeden z najpopularniejszych współczesnych didżejów i producentów z Italii, zaprezentował właśnie swoje nowe mini-wydawnictwo, które nieco odbiega od jego wcześniejszych produkcji, natomiast możecie być pewni, że znajdziecie tu mnóśtwo progresywnych i meldyjnych inspiracji.

Co z tym Enrico?

Po sukcesie EP-ki Reflection, którą wydał wraz ze swoją partnerką Charlotte de Witte dwa miesiące temu, Enrico Sanguliano na nowym, skromnym, bo dwuutworowym mini-wydawnictwie Physical Change poświęca się fizycznej przemianie. To słychać również w jego brzmieniu, które podejmuje tematykę mutacji i ewolucji dźwięku.

W utworze tytułowym, który swoją drogą będzie częstym gościem w różnych setach podczas peak time’ów imprez, artysta eksprymentuje ze zniekształconymi, acidowymi liniami bassowymi – ta złożoność służy jako dźwiękowe przedstawienie nieprzewidywalności zmian. Z kolei Pulse Of Progression to kolejna mocna propozycja z zawiłymi melodiami i smaczkami typowymi dla Sanguliano – mamy tu pełną paletę progresywnych dźwięków, które zabierają słuchaczy w podróż.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Enrico Sanguliano – Physical Change EP [NTZ006]

Zobacz także: Munocast 013: Jurek Przezdziecki: „Muzyk musi udowadniać sobie, że wciąż jest sens, aby się tym zajmować”

Enrico Sanguliano w Płocku – bilety

Zapewne powyższe kawałki publiczność, będzie mogła usłyszeć na nadchodzących występach Włocha – choćby podczas jego audiowizualnego show SOLO, które w najbliższy weekend dotrze do Nowego Jorku. Przypomnijmy, że Enrico Sanguliano w tym roku w kraju (i dosłownie!) nad Wisłą, będzie gościł na płockiej plaży podczas festiwalu Audioriver. Występ Włocha zaplanowano na piątek 28 lipca. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie możecie nabyć u naszych przyjaciół z Biletomat.pl już od 120 zł.

Koniecznie sprawdź: Audioriver Festival 2023 z podziałką na dniPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →