Remiks „Age of Love” od Charlotte de Witte i Enrico Sangiuliano na 1. miejscu na Beatporcie

theflaggang
News

Remiks Age of Love w wydaniu de Witte i Sangiuliano uplasował się na 1. miejscu najczęściej kupowanych tracków w kategorii techno (peak time/driving) na platformie Beatport.

Remiks Age of Love budzący wiele emocji

Od początku jego powstania zdania co do utworu były podzielone. Głosy krytyków podnosiły kwestię, że kultowych utworów nie powinno się na nowo aranżować. Zwolennicy z kolei twierdzili, że dzięki DJ-skim remiksom nawet legendarne tracki zachowują swoją świeżość i nie nudzą się ludziom, którzy oczekują od DJ-ów oryginalnie zagranych setów. Jedno jest pewne, Age of Love w wykonaniu de Witte i Sangiuliano ostatecznie osiągnęło sukces i podbiło międzynarodowe parkiety. Więcej o tym kawałku pisaliśmy jakiś czas temu, zapowiadając jego premierę, która odbyła się 13 sierpnia.

Charlotte de Witte & Enrico Sangiuliani

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

De Witte swoją przygodę za didżejką zaczęła w wieku 17 lat i wybrała wtedy pseudonim Raving George, w obawie, że ocena jej umiejętności będzie filtrowana przez pryzmat gender. Pierwsze produkcje pod tym pseudonimem wypuściła w 2013 roku. W 2015 zaś zmieniła styl i z elektro house przerzuciła się na techno. Dla porównania Enrico Sangiualiano pierwsze próby z produkcją rozpoczął w wieku 14 lat. Słuchał wówczas hardcore, trance, drum & bass and techno. Po kilku latach zaczął grywać sety na rave’ach.

Age of Love — The Age of Love (Charlotte de Witte & Enrico Sanguliano remix)

Beatport

Beatport to sklep online skierowany główny do DJ-ów, oferujących tracki w wysokiej jakości bezpośrednio z wytwórni. Jest to legalne źródło plików w formatach mp3, mp4 i WAV. Platforma pojawiła się po raz pierwszy w 2004 roku i zrzeszała wówczas 79 labeli. W połowie roku nawiązała współpracę m.in. z Richie Hawtinem, Johnem Acquavivą i Bad Boy Billem, a także z firmą Native Instruments z Berlina, produkującą m.in. sprzęt DJ-ski. Wraz z nową odsłoną, w styczniu 2005 Beatport szybko podbił rynek. Posiadał wówczas katalog z ponad 100 tys. utworów od 2,700 wytwórni. Wraz z erą 3.0 zadomowił się w świecie DJ-skim na dobre. Obecnie jego zasoby są znacznie większe i obejmują około 11 mln tracków i 75 tys. zrzeszonych labeli.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →