Charlotte de Witte i Enrico Sangiuliano zremiksowali klasyczne „The Age Of Love”

Fot. weraveyou.com
News
Charlotte de Witte i Enrico Sangiuliano zremiksowali klasyczne "The Age Of Love"

Remiks The Age Of Love, wyprodukowany przez Charlotte de Witte i Enrico Sangiuliano, ukaże się 13 sierpnia nakładem belgijskiej wytwórni Diki Records. Dostępny jest już w przedsprzedaży.

Remiks klasycznego kawałka trance

Ten niesamowity remiks krąży już od jakiegoś czasu w sieci i odkąd pojawił się po raz pierwszy, zdobył wielu sympatyków. Ponad rok temu, kiedy transmisje na żywo stały się najbezpieczniejszym sposobem oglądania setów ze względu na obostrzenia, Charlotte i Enrico zaczęli raczyć swoich fanów niezrównanymi występami. Remiks The Age Of Love zawsze był ich częścią i urzekł wszystkich. Co to jest, kto to wyprodukował i gdzie to znaleźć? To były powracające pytania od widzów ich setów, zwłaszcza, że utwór błyszczał szczególnie jasno.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Age Of Love — The Age Of Love (Charlotte de Witte & Enrico Sangiuliano Remix)

W zeszłym roku można było usłyszeć tę interpretację na występie Charlotte podczas Tomorrowland: Around the World. Pojawiały się spekulacje, czy jest to może stara produkcja, a niektóre teorie wskazywały, że jest to remiks Enrico Sangiuliano. Teraz tajemnica została rozwiana. Wiadomo już, że ten genialny remiks należy do nich obojga, symbolizując tym samym pierwszą wspólną pracę pary, która w zeszłym roku ogłosiła swoje zaręczyny.

Sprawdź także: Sensorium Galaxy ogłasza DJ Set z udziałem Charlotte de Witte

Sukces Age Of Love — The Age Of Love

The Age Of Love to klasyk trance z 1990, wyprodukowany przez Bruno Sanchioniego i Giuseppe Chierchię (z wokalem Karen Mulder). Utwór miał już kilka różnych wersji, jak np. Jam & Spoon z 1992 roku i Paula van Dyka w 1997, a nawet Solomuna w 2018 r. Znalazł się też w filmie o brytyjskiej scenie klubowej Human Traffic. Sanchioni i Cherchia z kolei nigdy nie wydali kolejnego singla pod pseudonimem Age of Love.

Age Of Love — The Age Of  Love

Dzięki szaleńczemu beatowi, remiks de Witte i Sangiulianego jest mocnym kandydatem na „następną wielką rzecz” w historii muzyki. Z pewnością niejeden raz usłyszycie go na międzynarodowych parkietach. Pikanterii dodaje fakt, że ta sama wytwórnia wydała oryginał.

Przeczytaj: Fest Festival 2021: Enrico Sangiuliano zagra set zamknięcia!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →