„Czekaliście na to…”. Enrico Sangiuliano zapowiada premierę EP-ki

Fot. Enrico Sangiuliano / Facebook
News
Enrico Sangiuliano

Czerwcowy sukces Silence był do przewidzenia. W końcu to Enrico Sangiuliano. Włoch czego nie dotknie, zamienia w złoto. Nie inaczej będzie z najnowszym minialbumem Sound Of Space.

Enrico Sangiuliano. Element percepcji

Ofensywa wydawnicza założonej w tym roku wytwórni NINETOZERO przez sympatycznego Włocha z Reggio Emilia trwa w najlepsze. Sangiuliano od samego początku zabiera słuchacza w eksplorację po świecie sound designu i różnorakich historii. Wraz z EP Silence prezentuje muzykę na głębszym poziomie konceptualnym, a sama wytwórnia odzwierciedla wyrafinowanie i niekończący się apetyt artysty na ewolucję. Nic dziwnego, że nazwa zapowiedzianej na trzydziestego września drugiej EP-ki, Sound Of Space, nie bierze się znikąd:

Przestrzeń jest pojęciem, z którym nieustannie wchodzimy w interakcje w muzyce, niezależnie od tego, czy żyjemy nią podświadomie, czy nie. Jest ona istotnym elementem naszej percepcji; zmienia ekspresję muzyki w stosunku do otoczenia słuchacza i funkcjonuje jako pole interaktywne. Przed rozwojem sprzętu i technologii nagraniowej cechy środowiskowe muzyki były definiowane przez przestrzeń, w której była ona wykonywana

– brzmi treść komunikatu prasowego.

Na długo przed zapowiedzią premiery nowego wydawnictwa Sound Of Space zalało największe światowe festiwale. Od Awakenings po Kappa FuturFestival – tytułowy track przyjął się zgodnie z przewidywaniami, co widać na materiale wideo poniżej. Oba utwory swoim brzmieniem wracają do muzycznej przeszłości, z której Enrico od wielu lat czerpie inspiracje.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

EP jeszcze większe wrażenie ma dostarczyć z pomocą niesamowitego dźwięku przestrzennego. Najlepszy możliwy wymiar słuchania ma zapewnić forma 360-stopniowej infiltracji dźwięku. Ta sama, którą na najnowszym albumie oferuje Jean-Michel Jarre.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →