Carl Cox zremiksował klasyk disco. Musicie tego posłuchać!

Fot. Materiały promocyjne
News
Carl Cox w wersji disco 

Chodzi o kawałek Can't Fake The Feeling autorstwa Geraldine Hunt.

Carl Cox w wersji disco 

Podkręcając tempo utworu z 1980 roku, Carl Cox modyfikuje groove oryginału, zamieniając go w letni festiwalowy dancefloorowy banger, skrojony na miarę wakacyjnego przeboju. Posłuchajcie zresztą sami:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Remiks ukazuje się w momencie, gdy Unidisc, wytwórnia wydająca oryginalny utwór, świętuje jego 40. rocznicę, publikując szereg klubowych remiksów. Claptone przygotował przeróbkę klasyka Trans-X Living On Video, Jacques Greene dał nam swoją własną wersję utworu Lime Babe We’re Gonna Love Tonight, Alan Fitzpatrick z kolei na nowo zinterpretował  Let The Music Play Shannon. Do powstania tej serii przyczyni się niedługo według zapowiedzi również Purple Disco Machine.

Carl Cox napisał biografię

Na początku tego roku popularny „Coxy” ogłosił swoją oficjalną biografię Oh Yes, Oh Yes. DJ powiedział wcześniej, że książka została ukończona przed pandemią, ale COVID-19 i bardziej osobiste wydarzenia w życiu muzyka w ostatnich miesiącach, wstrzymały jego plany wydania jej.

W opisie książki czytamy:

To prawdziwa historia człowieka znanego jako 'czarodziej trzech talii’ i króla Ibizy, DJ-a, który nadal wprowadza innowacje i porywa miłośników muzyki na największych scenach świata

Oh Yes, Oh Yes ukazać ma się nakładem wydawnictwa White Rabbit Books jeszcze w tym roku.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →