Claptone we Wrocławiu! Występ się odbędzie

Eventpromo
Claptone

Claptone to artysta, który zdążył zrobić swoje, zjeździć największe elektroniczne festiwale, zgarnąć sporo nagród oraz wyróżnień. Niebawem przyjedzie do Polski - znamy datę przełożonego występu. DJski set jego autorstwa będziecie mogli usłyszeć we Wrocławiu 10 listopada.

Claptone – transparentność mimo maski

Enigmatyczność niewątpliwie sprawia, że intryguje ciut bardziej, lecz grając takie sety i tak radząc sobie za konsoletą, umówmy się – Claptone nie potrzebuje żadnych dodatkowych rekwizytów. Kryjącego twarz za maską DJ-a można rozpoznać już po jednej nutce – jaka to melodia? – i to dobitnie świadczy o jakości. Ma talent, ma inwencje, ma wyczucie: rytmu, smaku, dźwięku. Wprawnie żongluje brzmieniem, przeplata je i muzykę zmienia w falę, która dosłownie wciąga na parkiet. Kto raz był na jego imprezie, prędko o niej nie zapomni.

Claptone

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Claptone – generacja syntezy

O jego sukcesach na poletku sceny elektronicznej można rozwodzić się długo, dość, by wspomnieć, że został rezydentem klubu Pacha i przez cztery miesiące bawił tam ze swoim show The Masquerade. Prawdziwym wyznacznikiem talentu Claptone jest jednak to, że na jego sety zawsze przychodzą tłumy, a bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Kwestia podejścia: jego muzyka przede wszystkim nie męczy. Jest głęboka, ale również płynna, ma ciekawe wstawki z różnych elektronicznych kierunków i zwyczajnie daje się prowadzić. Trochę techno, odrobinę house’a, niby już standardzik w miksowaniu, aczkolwiek u artysty wchodzi to jak chipsy przy Netflixie. Jako samodzielny producent również sprawdza się znakomicie, ciekawostką natomiast są jego współprace z artystami takimi jak Depeche Mode, Disclosure, New Order czy Gorillaz.

Claptone Live – Pacha House Party

Claptone – w końcu Wrocław

Artysta zdążył pojawić się na pojedynczym występie w Polsce, natomiast jego show we Wrocławiu zostało przesunięte. Bez paniki – co się odwlecze, to nie uciecze i Claptone bezdyskusyjnie do nas wraca. We Wrocławiu już za miesiąc wybrzmią klubowe rytmy, nieco leniwe, ale z tym energetycznym draśnięciem, idealne na spędzenie nocy na clubbingu bez napinki, a z czystą przyjemnością.

Claptone

Claptone – 10 listopada, Wrocław – bilety

Artysta wystąpi we wrocławskim klubie Pralnia już 10 listopada. Wszystkie wejściówki na wydarzenie zostały wyprzedane.

Kub Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →